Z tej kategorii
Konkurs. Do wygrania bilety na spektakl "Mity greckie"

2019-10-18 Kultura

„Mity greckie” w reżyserii Tomasza Mana to weekendowa propozycja dla dzieci od Teatru Solskiego. Przedstawienie ma charakter rockowego musicalu z piosenkami i muzyką na żywo. Mamy do rozdania pięć dwuosobowych zaproszeń na spektakl.

Od poniedziałku rusza sprzedaż biletów na Zaduszki Dżemowe

2019-10-18 Kultura

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w wyjątkowej edycji Zaduszek Dżemowych, które przypadają w 25. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla. Odejście charyzmatycznego lidera Dżemu ponad ćwierć wieku temu, dało początek Zaduszkom Dżemowym. Ich inicjatorem i animatorem jest tarnowski muzyk Wojciech Klich. Zaduszki Dżemowe są niezwykłą okazją do uczczenia twórczości nieżyjących artystów. W tym roku odbędzie się 26. edycja imprezy.

"Skrzypek" Łukasza Olszówki powalczy o nagrodę na XX Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles

2019-10-17 Kultura

"Skrzypek" Łukasza Olszówki zostanie pokazany na XX Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles. Film miał swoją premierę 19 stycznia br. w Centrum Sztuki Mościce, a zdjęcia kręcone były w Tarnowie. Festiwalowa publiczność obejrzy go w Laemmle's NoHo 7 Theatre, w Hollywood 21 października w bloku filmów krótkometrażowych.

Walk Away zagra w piwnicach TCK [KONKURS]

2019-10-16 Kultura

Legenda polskiej muzyki fusion wystąpi w Tarnowie. Zespół Walk Away, bo o nim mowa, zagra w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury 18 października. Początek o godzinie 19:30.

Kultowa "Dobranocka" na wystawie w muzeum

2019-10-15 Kultura

Macie ochotę na sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa, kiedy przez cały tydzień czekaliście na następny odcinek przygód "Reksia" albo na spotkanie z misiem, co "klapnięte uszko ma"? Zajrzyjcie do Galerii pod Trójką w Muzeum Okręgowym, do której właśnie przyjechały eksponaty z rzeszowskiego Muzeum Dobranocek.

Kult zagra koncert charytatywny dla chorej na raka Doroty Jakus-Stogi

2019-10-15 Kultura

Muzycy zespołu Kult zagrają w Tarnowie specjalny koncert na rzecz swojej fanki - chorej na raka Doroty Jakus-Stogi.

Trwa 9. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA. Wygraj bilety na spektakle!

2019-10-15 Kultura

W weekend w Centrum Sztuki Mościce rozpoczął 9. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA, który potrwa do 27 października. Jeśli macie ochotę wybrać się na poszczególne spektakle, zapraszamy do udziału w konkursie!

"Mity Greckie" na rockowo. Nowa propozycja Solskiego dla dzieci

2019-10-14 Kultura

W niedzielę, 13 października na deskach Solskiego odbyła się premiera spektaklu dla dzieci „Mity greckie” w reżyserii Tomasza Mana. Spektakl ma charakter rockowego musicalu z piosenkami i muzyką na żywo.