Z tej kategorii
Bramka w ostatniej minucie zapewniła zwycięstwo piłkarzom Unii Tarnów

2021-09-18 Sport

Za nami IX kolejka spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn. Występująca w IV grupie ZKS Unia Tarnów podejmowała na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach drużynę Tomasovii Tomaszów Lubelski. Tarnowianom dość dobrze wiedzie się w ligowych rozgrywkach. Do tej pory zanotowali 3 zwycięstwa, 4 remisy i 2 porażki. Z dorobkiem 13 punktów zajmują 7 miejsce w ligowej tabeli.

Tarnowskie siatkarki wygrywają Turniej o Puchar Firmy Roleski

2021-09-18 Sport

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie siatkarskiego sezonu. Spotkanie inaugurujące rozgrywki I ligi piłki siatkowej kobiet w sezonie 2021/2022 już za tydzień. Tarnowianki zmierzą się w sobotę we własnej hali z drużyną Częstochowianki Częstochowa. Trener Marcin Wojtowicz sprawdza jeszcze dyspozycje swoich siatkarek w meczach kontrolnych oraz turniejach. Jeden z nich odbył się w piątek w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, a zawodniczki walczyły o Puchar Firmy Roleski.

Natalia Kałucka mistrzynią świata we wspinaczce na czas

2021-09-17 Sport

Natalia Kałucka wywalczyła złoty medal mistrzostw świata we wspinaczce sportowej na czas w Moskwie. W półfinale 19-latka pokonała rekordzistkę świata Aleksandrę Mirosław.

Młodzi strzelcy Delfina z kompletem medali

2021-09-14 Sport

Zawodnicy Ogniska TKKF Delfin w Tarnowie zakończyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym z pięcioma medalami. Do domu wrócili z dwoma złotymi krążkami, dwoma srebrnymi i jednym brązowym.

Pierwsze ligowe punkty szczypiornistów Grupy Azoty Unii Tarnów

2021-09-12 Sport

W drugiej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów podejmowali na własnym parkiecie drużynę MKS Zagłębie Lubin. W pierwszej kolejce zespół z Dolnego Śląska pokonał mielecką Stal 25:23, natomiast tarnowianie ulegli Azotom Puławy 21:30.

Wystartował Puchar Tarnowa MTB w kolarstwie górskim

2021-09-12 Sport

Amatorzy kolarstwa górskiego stawili się w niedzielę w Parku biegowym „Marcinka", aby wystartować w 27 edycji Pucharu Tarnowa MTB w kolarstwie górskim.

Pierwszy sprawdzian tarnowskich siatkarek

2021-09-01 Sport

Przygotowujące się do nowego sezonu rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki siatkowej kobiet zawodniczki Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, zmierzyły się w meczu kontrolnym z drużyną WTS Solna Wieliczka. Był to pierwszy sprawdzian formy po prawie miesiącu treningów. Spotkanie odbyło się w Hali Sportowej w Pleśnej.

Wystartował I etap Karpackiego Wyścigu Kurierów

2021-08-30 Sport

W poniedziałek o godzinie 11 z placu Węgierskiego w Tarnowie wystartowali kolarze uczestniczący w Karpackim Wyścigu Kurierów pamięci Wacława Felczaka. Godzinę wcześniej w Zakątku Spicymira odbyła się prezentacja rywalizujących ekip.