Z tej kategorii
Kroke & Urna - polska gwiazda world music i niezwykły głos z Mongolii. Wygraj zaproszenie na koncert!

2019-09-23 Kultura

Niezwykłe muzyczne spotkanie jednej z najwybitniejszych wokalistek Azji, Urny Chahar-Tugchi, i znanego na całym świecie polskiego zespołu Kroke już w najbliższy czwartek, 26 września w Centrum Sztuki Mościce. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert.

Wspólny koncert chóru GOS.PL, Colina Williamsa i The Celebration Choir, czyli święto muzyki gospel w Tarnowie

2019-09-23 Kultura

W niedzielę na scenie Centrum Sztuki Mościce wystąpiły połączone chóry - tarnowski GOS.PL i brytyjski The Celebration Choir. Przewodniczył im Colin Williams - charyzmatyczny wokalista i dyrygent muzyki gospel z Wielkiej Brytanii. Koncert był zwieńczeniem warsztatów wokalnych "Tarnów Gospel Day", w których wzięli udział tarnowscy chórzyści.

Łukasz Simlat gościem Łukasza Maciejewskiego

2019-09-23 Kultura

Po wakacyjnej przerwie do Centrum Sztuki Mościce wraca cykl spotkań - "Goście Łukasza Maciejewskiego". Tym razem na mościckiej scenie będziemy mogli zobaczyć Łukasza Simlata.

"Księżniczka na opak wywrócona" na początek Talii

2019-09-22 Kultura

Pełna humoru, wariackiego tempa i sprośnych dialogów „Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Marcina Hycnara, zainaugurowała w sobotę XXIII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

"Wanna Archimedesa" w Centrum Sztuki Mościce. Wygraj zaproszenie i zabierz dziecko na spektakl

2019-09-19 Kultura

Centrum Sztuki Mościce zaprasza w poniedziałek 23 września o godz. 17. na muzyczny spektakl edukacyjny, wprowadzający dzieci w świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków! Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.

Rusza XXIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia. Na który spektakl chciałbyś pójść? [KONKURS]

2019-09-18 Kultura

W sobotę rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia, który będzie okazją do obejrzenia dziewięciu znakomitych spektakli, z których osiem powalczy o statuetkę TALII oraz o nagrodę publiczności. Dla naszych Czytelników mamy do rozlosowania bilety na poszczególne spektakle. Dziś do wygrania po jednym dwuosobowym zaproszeniu na "Księżniczkę na opak wywróconą" i "Śmiech wzbroniony".

Prawie jak Beatlesi. Koncert The Backwards w amfiteatrze

2019-09-16 Kultura

"Yesterday", "I Wanna Hold Your Hand" , "All My Loving" czy "From Me To You" - największe przeboje legendarnego The Beatles mogli usłyszeć tarnowianie podczas niedzielnego koncertu w Amfiteatrze Letnim. Muzykę, stroje i zachowanie słynnej czwórki z Liverpoolu odtwarzał słowacki coverband - The Backwards.

"Księżniczka na opak wywrócona" - pierwsza premiera sezonu w teatrze Solskiego

2019-09-13 Kultura

Nowy sezon artystyczny Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zainauguruje hiszpańska komedia omyłek Calderóna de la Barki „Księżniczka na opak wywrócona” w imitacji Jarosława Marka Rymkiewicza, którą reżyseruje dyrektor artystyczny teatru Marcin Hycnar. Premiera przedstawienia już w najbliższą sobotę, 14 września o godz. 19. Tydzień później – 21 września – spektakl rozpocznie 23. Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia.