Polecane
Biżuteria Swarovski – co w sobie ma, że kobiety tak ją kochają?

2019-01-19 Art. sponsorowany

Kobiety uwielbiają biżuterię. W zależności od gustu i osobowości właścicielki, może to być biżuteria ze złota lub srebra, z diamentami, kamieniami szlachetnymi i bez nich. Wytworna, elegancka, delikatna, duża, ekstrawagancka, przyciągająca wzrok… Wzorów i rodzajów pierścionków, naszyjników czy kolczyków jest naprawdę wiele. Każda kobieta znaleźć może wśród nich „coś dla siebie”.

Remont mieszkania? Wymień także telewizor!

2019-01-18 Art. sponsorowany

W każdym mieszkaniu lub domu przychodzi czasem pora na remont. Poza odświeżeniem pomieszczenia, wymianą mebli, zmianą kolorów ścian, niejedna osoba zastanawia się także nad wymianą telewizora. Czy warto? Jeżeli jest się koneserem nowoczesnych technologii i fanem nowinek – w takim wypadku na pewno. Producenci elektroniki zasypują nas rokrocznie nowościami. Wystarczy spojrzeć na przykład na oferowane przez firmę Samsung telewizory – każdy znajdzie tam coś, co będzie mu odpowiadać. Czym kierować się, szukając nowego telewizora? Jak nie dać się wciągnąć w marketingową grę i nie kupić czegoś, czego się nie potrzebuje?

Księga kondolencyjna po śmierci Adamowicza

2019-01-18 Wiadomości

Władze Tarnowa udostępniły księgę kondolencyjną, w której każdy może się wpisać i pożegnać tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza. Księga została wystawiona w Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5).

Jubileusz 60-lecia pracy naukowo-dydaktycznej prof. Aleksandra Wilkonia

2019-01-18 Wiadomości

Tak wspaniałe jubileusze nie zdarzają się często. W czwartek, 24 stycznia w PWSZ w Tarnowie odbędą się uroczyste obchody 60-lecia pracy naukowej i dydaktycznej wybitnego językoznawcy, prof. dr. hab. Aleksandra Wilkonia. Ich głównym elementem będzie konferencja naukowa z niezwykle ciekawymi referatami naukowymi. Przyjazd do Tarnowa zapowiedzieli przedstawiciele wielu polskich ośrodków akademickich, współpracownicy, studenci oraz rodzina dostojnego Jubilata.

Zdewastował dom, okradł, groził nożem i wypił... perfumy

2019-01-18 Kronika 112

Obywatel Ukrainy na długo zapamięta pobyt swojego znajomego w zajmowanym przez siebie domu, w gminie Tuchów. Końcem grudnia mężczyzna wyjeżdżał na święta w rodzinne strony i powierzył opiekę nad domem 23-letniemu rodakowi nie przypuszczając, że podjął jedną z gorszych, życiowych decyzji. To co zastał po powrocie przeszło jego najśmielsze wyobrażenia.

Tarnowianki w programie The Voice Kids

2019-01-18 Rozrywka

Łucja Kania i Eliza Gąsiorowska, które uczęszczają na zajęcia wokalne do Pałacu Młodzieży, wystąpiły w programie muzycznym The Voice Kids. Obie wokalistki będzie można usłyszeć już w najbliższą sobotę, 19 stycznia, na antenie telewizyjnej „dwójki”. Początek programu o godz. 20.00.

Paweł Adamowicz patronem ulicy/ronda w Tarnowie? [AKTUALIZACJA!]

2019-01-18 Wiadomości

Radni Koalicji Obywatelskiej planują wystąpić z wnioskiem formalnym w sprawie nadania jednej z tarnowskich ulic imienia zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

Premier na 145. rocznicy urodzin Wincentego Witosa

2019-01-17 Wiadomości

Premier Rządu RP Mateusz Morawiecki weźmie udział w obchodach 145. rocznicy urodzin wybitnego przywódcy chłopów polskich - Wincentego Witosa, które odbędą się w najbliższą niedzielę 20 stycznia w Wierzchosławicach. Organizatorem uroczystości jest NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”, a partnerem wydarzenia Powiat Tarnowski.