Polecane
Tarnów ogłosił wyniki głosowania w budżecie obywatelskim. Sprawdź zwycięskie projekty

2023-12-08 Wiadomości

Znane są wyniki głosowania w budżecie obywatelskim w Tarnowie na rok 2024. W tym roku do podziału było 4,3 mln złotych. Tarnowianom najbardziej przypadł do gustu projekt: „Zakup dostępu do e-booków oraz zakup nowości wydawniczych dla MBP w Tarnowie”.

W Tarnowie znów będzie można wymienić zużyte baterie na rośliny. Zimowa odsłona akcji "Klimatyczny Tarnów"

2023-12-08 Wiadomości

W Tarnowie po raz kolejny odbędzie się akcja wymiany zużytych baterii na sadzonki roślin. Wydarzenie zaplanowano na czwartek, 14 grudnia. Do wyboru będzie pięć rodzajów roślin doniczkowych - skrzydłokwiat, sansewieria gwinejska, aloes, bluszcz pospolity, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia również cyprysik Lawsona.

TOSiR organizuje kursy pływania. W poniedziałek ruszają zapisy

2023-12-08 Wiadomości

Od poniedziałku, 11 grudnia, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zapisy na naukę i doskonalenie pływania. Kurs obejmuje piętnaście zajęć, rusza 27 stycznia i będzie prowadzony w soboty.

Przegrana tarnowskich siatkarek po tie-break'u

2023-12-08 Sport

W dziesiątej kolejce spotkań o mistrzostwo TAURON Ligi siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnów podejmowały przed własną publicznością drużynę MOYA Radomka Radom.

Pomysł na weekend

2023-12-08 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Zastanawiasz się, co ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie przegląd nadchodzących imprez i wydarzeń.

Kup świąteczne ozdoby, a pomożesz Tarnowskiemu Hospicjum Domowemu. Wyjątkowy kiermasz już w niedzielę

2023-12-07 Wiadomości

W najbliższą niedzielę (10 grudnia) przy kościele Świętej Rodziny (księży misjonarzy) w Tarnowie odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy. Dochód uzyskany z akcji zostanie w całości przeznaczony na potrzeby Tarnowskiego Hospicjum Domowego im. bł. Fryderyka Oznama.

Alarm smogowy w Tarnowie. Dziś lepiej nie wychodzić z domu

2023-12-07 Wiadomości

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ogłosiło dzisiaj (7 grudnia) alert dla mieszkańców Małopolski, w tym Tarnowa i okolic, w związku z przekroczeniem poziomu alarmowego stężenia pyłu zawieszonego PM10. Zalecane jest, by z tego powodu ograniczyć przebywanie na otwartym powietrzu do absolutnego minimum.

Modele uczenia maszynowego

2023-12-08 Art. sponsorowany

Modele uczenia maszynowego to jedna z dziedzin sztucznej inteligencji, która coraz częściej znajduje zastosowanie w różnych aspektach życia. Pozwala ona na przetwarzanie i analizę dużych ilości danych w celu wykrycia wzorców oraz zależności, mogących mieć zastosowanie w tworzeniu prognoz, rekomendacji czy diagnozowaniu chorób.