Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl


     

Komunikacja miejska w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2012 r.
30 kwietnia oraz 4 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni robocze. W dniach 1 i 3 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni świąteczne. W dniu 2 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na soboty.

Informacje:
Uprzejmie informujemy, że Tarnow.net.pl nie jest autorem rozkładu jazdy a jedynie udostępnia jego elektroniczną wersję. Wszelkie wątpliwości/propozycje dotyczące tras autobusów prosimy przekazywać do Zarządu Komunikacji Miejskiej (www.zkm.tarnow.net.pl)

Rozkład jazdy dostępny także przez telefon komórkowy pod adresem http://wap.tarnow.net.pl

Stwórz własny rozkład! Linie z których korzystasz będą wyświetlane na głównej stronie Tarnow.net.pl bez konieczności każdorazowego wyboru.

Cennik biletów znajduje się na stronie http://zkm.tarnow.net.pl


Objaśnienia :
Godziny oznaczone na zielono pokazują autobusy, które jeszcze nie odjechały z danego przystanku.
Rozkład można uzyskać także przez telefon komórkowy na http://wap.tarnow.net.pl
Czekamy na opinie internautów. Informacje można przesłać stąd.
Aktualny rozkład MPK na mpk.tarnow.net.pl


Komunikaty ZKM:


Od 1 stycznia zmiany w komunikacji miejskiej
(31.12.13) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Od 1 stycznia 2014 r. na kilku liniach tarnowskiej komunikacji miejskiej zostaną dokonane zmiany rozkładów jazdy. Zmiany rozkładowe zostaną wprowadzone na liniach nr 3, 6, 30, 33, 44, 46, 48, 208, 210, 225 i 227.
Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych (MAPY)
(30.10.13) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
W piątek, 1 listopada wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursowały według rozkładów jazdy na dni świąteczne. Ponadto zostaną uruchomione 4 linie dodatkowe do cmentarzy w Krzyżu, Mościcach oraz w Klikowej.
Zmiany w wakacyjnym rozkładzie komunikacji miejskiej
(24.06.13) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Od 29 czerwca rozpoczyna się okres wakacyjny. Podobnie jak w latach ubiegłych w tym czasie zostaną wprowadzone zmiany w rozkładach jazdy kilku linii komunikacji miejskiej oraz uruchomiona zostanie linia nocna "N".

Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2014. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0845