Wroc do strony głównej Tarnów - Tarnow.net.pl


     

Komunikacja miejska w dniach od 30 kwietnia do 4 maja 2012 r.
30 kwietnia oraz 4 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni robocze. W dniach 1 i 3 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na dni świąteczne. W dniu 2 maja 2012 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy na soboty.

Informacje:
Uprzejmie informujemy, że Tarnow.net.pl nie jest autorem rozkładu jazdy a jedynie udostępnia jego elektroniczną wersję. Wszelkie wątpliwości/propozycje dotyczące tras autobusów prosimy przekazywać do Zarządu Komunikacji Miejskiej (www.zkm.tarnow.net.pl)

Rozkład jazdy dostępny także przez telefon komórkowy pod adresem http://wap.tarnow.net.pl

Stwórz własny rozkład! Linie z których korzystasz będą wyświetlane na głównej stronie Tarnow.net.pl bez konieczności każdorazowego wyboru.

Cennik biletów znajduje się na stronie http://komunikacja.tarnow.pl/


Objaśnienia :
Godziny oznaczone na zielono pokazują autobusy, które jeszcze nie odjechały z danego przystanku.
Rozkład można uzyskać także przez telefon komórkowy na http://wap.tarnow.net.pl
Czekamy na opinie internautów. Informacje można przesłać stąd.
Aktualny rozkład MPK na mpk.tarnow.net.pl


Komunikaty ZKM:


Zmiany w komunikacji miejskiej po wakacjach
(28.08.15) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Od wtorku, 1 września, zmieni się rozkład jazdy tarnowskich autobusów. Po wakacjach nie będzie kursowała linia nocna „N”. Zmian trzeba się również spodziewać na linii nr 0, 1, 9, 14, 31 i 46.
Autobusy tarnowskiego MPK nadal będą jeździć do podmiejskich gmin
(21.01.15) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
Gminy Tarnów, Lisia Góra i Pleśna będą w dalszym ciągu korzystać z tarnowskiej komunikacji miejskiej. Wójtowie Arkadiusz Mikuła, Józef Knapik i Grzegorz Kozioł podpisali właśnie umowy dotacyjne w tej sprawie z prezydentem Romanem Ciepielą.
Tak będą jeździć autobusy w Nowy Rok
(31.12.14) Więcej w kategorii Komunikaty ZKM
W Nowy Rok tj. w czwartek 1 stycznia 2015 r. autobusy tarnowskiej komunikacji miejskiej będą kursować według rozkładów jazdy jak w dni świąteczne. W pozostałe dni komunikacja miejska będzie obsługiwana zgodnie z typem poszczególnych dni. Sprawdź zanim zaplanujesz podróż.

Tarnow.net.pl  |   Kontakt  |   Reklama
Tarnow.net.pl - Dobre strony Tarnowa (c) Integra 2003-2015. Kopiowanie materiałów zamieszczonych na stronie wyłącznie za zgodą redakcji.
Kontakt z redakcją | Czcionka strony : zwykła / duża  ^TOP^

0.0846