Z tej kategorii
Cicha impreza w parku Strzeleckim. Tarnowianie bawili się na silent disco

2022-06-27 Rozrywka

W niedzielny wieczór w ramach Zdaerzeń, w parku Strzeleckim odbyła się cicha impreza, czyli "silent disco". Uczestnicy bawili się w ogrodzie sensorycznym, słuchając na słuchawkach muzyki zapodawanej przez trzech didżejów: Dj Luketusa (house), Dj Sound Protectors (commercial/latino) i Dj Artresa (muzyka dancingowa).

Międzypokoleniowa potańcówka na tarnowskim rynku

2022-06-26 Rozrywka

W niedzielę ruszył cykl letnich potańcówek. Zabawa, która od lat cieszy się ogromną popularnością, i tym razem przyciągnęła na tarnowski rynek mnóstwo ludzi. Zobaczcie zdjęcia.

Ruiny zamku Tarnowskich opanowali rycerze. XIV edycja Zamkomanii

2022-06-12 Rozrywka

W weekend na ruinach zamku Tarnowskich już po raz czternasty odbyła się Zamkomania. Byli rycerze, łucznicy, tańce dworskie, pokazy rzemieślników i zabawy plebejskie. Chętni mogli również wziąć udział w spacerze z historykiem po zamkowym wzgórzu.

Wielka zabawa na Kantorii z okazji Dnia Dziecka

2022-06-12 Rozrywka

W sobotę na Kantorii i terenach pobliskiego boiska im. Emila Wzorka miał miejsce piknik z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji. Pierwotnie impreza była zaplanowana na 4 czerwca, została jednak przełożona z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Moc atrakcji na pikniku rodzinnym przy ul. Westerplatte

2022-06-10 Rozrywka

W piątek na boisku sportowym przy ulicy Westerplatte zorganizowano piknik rodzinny. Na uczestników czekały liczne atrakcje, w tym m. in. jugger, czyli sporty inspirowane filmem, siatkówka balonowa, kinball, warsztaty plastyczne, zawody zręcznościowe, malowanie twarzy, pokazy sprzętu strażackiego, gry, animacje i dmuchańce.

Dobra zabawa i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Sportowy Dzień Dziecka w Mościcach

2022-06-05 Rozrywka

Turniej piłkarski o Puchar Marszałka Województwa Małopolskiego, występy artystyczne, pokaz sprzętu służb mundurowych, trampoliny, dmuchańce, malowanie twarzy. Te i wiele innych atrakcji czekało na rodziny z dziećmi podczas Sportowego Dnia Dziecka, zorganizowanego w niedzielę na terenach zielonych za Areną Jaskółka w Mościcach. Zobaczcie zdjęcia.

Piknik rodzinny na tarnowskim rynku

2022-05-29 Rozrywka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Urząd Miasta Tarnowa wraz z Radą Osiedla „Starówka” oraz Pałacem Młodzieży zorganizowali w sobotę na rynku piknik rodzinny. Były pokazy artystyczne, występy „pałacowych” solistek i solistów, prezentacje tańca nowoczesnego, zajęcia plastyczne, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Obejrzyjcie zdjęcia.

"Niedziela z Tatusiem" w Centrum Sztuki Mościce. Zobaczcie zdjęcia

2022-03-28 Rozrywka

Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami, animacje a także pokaz iluzji w wykonaniu magika - Marka Polaka. Niedzielne przedpołudnie w Centrum Sztuki Mościce należało do dzieci i ich tatusiów. Zobaczcie, jak się bawili.