Z tej kategorii
Kaskaderskie show w Tarnowie. Ekstremalny drifting, ściana ognia i olbrzymie monster trucki. Zobacz zdjęcia

2024-05-27 Rozrywka

Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny gościli w weekend w Tarnowie. Swoje zapierające dech w piersiach umiejętności zaprezentowali na placu dawnej „kapłanówki” podczas efektownych pokazów "Monster Truck Show".

Było gwarno, wesoło i kolorowo. Dzień kolorów i baniek mydlanych na tarnowskich błoniach

2024-05-25 Rozrywka

Sporo działo się w sobotę (25 maja) na tarnowskich błoniach przy ul. Romanowicza. Najpierw dzieciaki cieszyły się "Dniem Baniek Mydlanych ze Smokiem Edziem", później wszyscy chętni obrzucali się barwnym proszkiem podczas "Dnia Kolorów Holi Day", inspirowanego hinduskim świętem radości Holi. Zobaczcie fotorelację.

"Babski poniedziałek" w Centrum Sztuki Moscice. Kiermasz, konkursy a na deser dobre kino

2024-05-14 Rozrywka

W Centrum Sztuki Mościce odbył się kolejny "Babski poniedziałek". Tym razem panie obejrzały dramat wojenny "Jedno życie" z Anthonym Hopkinsem i Heleną Bonham Carter w rolach głównych. Tradycyjnie były też konkursy i okazja do zrobienia zakupów na "babskim" kiermaszu. Zobaczcie fotorelację.

Festiwal baniek mydlanych i dmuchańców na tarnowskich błoniach

2024-05-13 Rozrywka

Mnóstwo kolorowych baniek mydlanych o najróżniejszych kształtach unosiło się w niedzielne popołudnie nad tarnowskimi błoniami koło parku Strzeleckiego. Odbył się tam festiwal dmuchańców i baniek mydlanych, który sprawił frajdę nie tylko najmłodszym. Zobaczcie, jak było.

20 lat Polski w Unii Europejskiej. W Tarnowie mieszkańcy świętowali tańcem i muzyką

2024-05-01 Rozrywka

20 lat temu Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. Z okazji okrągłej rocznicy akcesji, Tarnowskie Centrum Kultury zorganizowało we wtorkowy wieczór (30 kwietnia) na rynku potańcówkę pod hasłem "Tanecznym krokiem do Europy". Zabawę poprowadził krakowski duet M@MS (DJ i Wodzirej), a urozmaiciły ją pokazy w wykonaniu formacji ze Studia Tańca Honorata.

Sporo osób odwiedziło pchli targ w Mościcach. Zobaczcie, co można było upolować

2024-04-23 Rozrywka

Do Mościc wrócił pchli targ. W niedzielę w Centrum Sztuki Mościce można było sprzedać zalegające w domach, garażach, piwnicach lub strychach niepotrzebne przedmioty lub kupić coś po okazyjnej cenie. Na bazarze nie zabrakło też sadzonek, rękodzieła i tradycyjnych wyrobów. Zresztą, zobaczcie sami.

Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo" w Tarnowie. Przyjedzie na cały weekend

2024-04-02 Rozrywka

Do Tarnowa na trzy dni przyjeżdża Cyrk Safari z nowym programem "Bravissimo". Pokazy odbędą się bez udziału zwierząt, ale z międzynarodowymi artystami z wielu zakątków świata - nawet z Kenii.

Festiwal FunFest zakończyła impreza dla dzieci. Najmłodszych bawił brzuchomówca Piotr Boruta i Czocher

2024-03-25 Rozrywka

Interaktywne widowisko dla dzieci, pełne iluzji, humoru, śmiechu i muzyki, zakończyło w piątek w Centrum Sztuki Mościce drugą edycję Festiwalu FunFest. Najmłodsi mieli ubaw po pachy za sprawą brzuchomówcy Piotra Boruty i jego towarzysza Czochera. W programie nie zabrakło też zabawnych piosenek z edukacyjnym przesłaniem, pantomimy, a także profesjonalnej żonglerki.