Z tej kategorii
Piłkarze ręczni Grupy Azoty Unia Tarnów zwyciężyli po zaciętej walce z Legionowem

2023-09-23 Sport

W meczu 6. serii spotkań ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów podejmowała u siebie drużynę ZEPTER KPR Legionowo. W trakcie rywalizacji nie zabrakło nerwów i emocji. Ostatecznie z pojedynku zwycięsko wyszli gospodarze, wygrywając 32:29.

Siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnowskiej na kartingowym torze

2023-09-18 Sport

Siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnowskiej skorzystały z zaproszenia prezesa TTSK K-Team Tarnów Rafała Kiwiora i postanowiły spróbować swoich sił na torze kartingowym Speed Race przy ul. Kochanowskiego. W antrakcie trudnych, odbywających się dwa razy dziennie treningów przygotowujących do kolejnego ligowego sezonu, rozegrały zawody o mistrzostwo swojego klubu.

Okocimski pokonał Metal Tarnów

2023-09-16 Sport

W siódmej kolejce spotkań o mistrzostwo V ligi piłki nożnej, piłkarze Metalu Tarnów podejmowali przed własną publicznością Okocimskiego Brzesko. Zespół gości zajmował przed tym meczem drugie miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie cztery wygrane, remis i jedną porażkę. Tarnowianie z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 3 przegrane) plasowali się na dziewiątej pozycji.

Pierwsze zwycięstwo tarnowskich szczypiornistów w sezonie

2023-09-11 Sport

W ramach 4. serii spotkań ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów w niedzielę podejmowała u siebie drużynę MMTS-u Kwidzyn. Tarnowianie od samego początku kontrolowali wynik spotkania i ostatecznie zwyciężyli z Kwidzynem 34:26.

Pierwsze sparingi tarnowskich siatkarek

2023-09-07 Sport

Przygotowujące się do nowego sezonu TAURON Ligi siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnów mają już za sobą pierwsze sparingi. W środę, w wyjazdowym spotkaniu uległy beniaminkowi rozgrywek - drużynie ITA TOOLS Stal Mielec 1:3, a w rewanżowym meczu rozegranym w czwartek w Tarnowie ponownie musiały uznać wyższość rywalek przegrywając 1:2 (trenerzy umówili się na rozegranie trzech setów).

Kolejna jadłodzielnia w Tarnowie. Tym razem przy bazylice katedralnej

2023-09-07 Sport

W Tarnowie działa kolejna jadłodzielnia. Lodówka, w której można zostawiać nadmiar jedzenia, stanęła przy wejściu do Domu Katechetycznego przy bazylice katedralnej w Tarnowie. W ten sposób żywność zamiast do kosza, trafia do potrzebujących.

Wystartował drugi wyścig 29. edycji Pucharu Tarnowa O Koronę Króla Węgier Jana Zapolyi

2023-09-03 Sport

W niedzielę przed południem amatorzy wyścigów rowerowych MTB w konkurencji cross-country (XCO) stanęli w Parku Biegowym Marcinka na starcie 29. edycji Pucharu Tarnowa o Koronę Króla Węgier Jana Zapolyi. Był to już drugi wyścig tej edycji. Kolejny, a zarazem ostatni odbędzie się 1 października.

Tarnowski zawodnik mistrzem świata w kung fu

2023-08-29 Sport

Trzy medale - złoty, srebrny i brązowy - zdobyli zawodnicy Tarnowskiej Szkoły Kung Fu Vo Thuan Thanh Quen w Mistrzostwach Świata Kung Fu, rozegranych w dniach 23-27 sierpnia w chińskim Emei.