Z tej kategorii
Przegrana tarnowskich siatkarek po tie-break'u

2023-12-08 Sport

W dziesiątej kolejce spotkań o mistrzostwo TAURON Ligi siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnów podejmowały przed własną publicznością drużynę MOYA Radomka Radom.

Azotowe derby dla Puław. Wysoka przegrana tarnowskich szczypiornistów

2023-12-03 Sport

W 14. serii spotkań ORLEN Superligi Grupa Azoty Unia Tarnów rozgrywała derbowy pojedynek z drużyną Azotów-Puławy. Pomimo wyrównanego początku, puławianie rozgromili zawodników z Tarnowa aż 21:37.

Przegrana siatkarek Grupy Azoty Akademii Tarnów

2023-11-30 Sport

W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo TAURON ligi siatkarki Grupy Azoty Akademii Tarnów podejmowały przed własną publicznością zajmującą ostatnie miejsce w ligowej tabeli drużynę Metalkas Pałac Bydgoszcz.

Zła passa przerwana. Tarnowscy szczypiorniści rozgromili drużynę z Piotrkowa

2023-11-27 Sport

W ostatniej przed rewanżami, 13. serii ORLEN Superligi, Grupa Azoty Unia Tarnów podejmowała we własnej hali zespół Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Tarnowianie po trzech porażkach z rzędu wreszcie przełamali złą passę i pewnie pokonali podopiecznych Michała Matyjasika 32:24.

Jaskółki pokonały Garbarnię Kraków

2023-11-25 Sport

W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej występujący w III lidze piłkarze ZKS Unii Tarnów zmierzyli się przed własną publicznością z drużyną Garbarni Kraków. Był to ostatni mecz przed zimową przerwą.

Przegrana Unii na zakończenie rundy

2023-11-18 Sport

W meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej rozgrywek o mistrzostwo III ligi piłki nożnej zajmująca jedenaste miejsce drużyna Unii Tarnów zmierzyła się w sobotę na Stadionie Miejskim w Tarnowie-Mościcach z sąsiadem w ligowej tabeli - zajmującą dwunastą lokatę ekipą Wiślanie Jaśkowice.

Otwarty Puchar Polski Muaythai PZMT IFMA na kampusie Akademii Tarnowskiej

2023-11-12 Sport

W weekend kampus Akademii Tarnowskiej był areną trzydniowych zmagań zawodników boksu tajskiego, konkurujących w Otwartym Pucharze Polski Muyathai PZMT IFMA. Zorganizowana przez Thai Gym Tarnów impreza to wydarzenie sportowe najwyższej rangi w kraju w tej dyscyplinie. Wzięli w niej udział najlepsi zawodnicy z całej Polski, a także z Czech. Do rywalizacji przystąpili juniorzy, seniorzy oraz weterani. Zobaczcie zdjęcia.

XXVIII Bieg Sokołów z okazji Narodowego Święta Niepodległości

2023-11-11 Sport

Ponad sto osób stanęło w sobotę na starcie organizowanego już po raz 28. Biegu Sokołów. Uczestnicy na sportowo uczcili 105. rocznicę odzyskania niepodległości. Start i meta zawodów umiejscowione były na stadionie Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Piłsudskiego.