Z tej kategorii
Pierwsza partia węgla w preferencyjnej cenie dotarła do Tarnowa

2022-12-05 Wiadomości

Do Tarnowa przywieziono pierwszą partię węgla, którą samorząd ma sprzedawać po preferencyjnej cenie w ramach rządowego programu dystrybucji węgla. Mieszkańcy uprawnieni do zakupu, mogą go nabywać od poniedziałku, 5 grudnia. Cena za 1 tonę wynosi 1950 zł.

MORD zawiesza egzaminy praktyczne na motocykle

2022-12-05 Wiadomości

Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie zawiesił egzaminy praktyczne na kategorie motocyklowe. Chodzi o bezpieczeństwo kursantów. Przerwa potrwa do czasu aż warunki pogodowe znów pozwolą na bezpieczne ich przeprowadzanie. Cały rok można natomiast zdawać teorię.

Ach co to był za mecz! Tarnów kibicował reprezentacji Polski w meczu z Francją

2022-12-04 Wiadomości

To już koniec mundialu w Katarze dla reprezentacji Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza w meczu 1/8 finału przegrali z Francją 1:3. Aktualni mistrzowie świata okazali się dla nich zbyt silnym przeciwnikiem, niemniej jednak Polacy nie poddali się bez walki, pokazali ładny futbol i mogli zejść z boiska z podniesionym czołem. Zobaczcie zdjęcia ze strefy kibica w Centrum Sztuki Mościce.

Wielka zabawa i spotkanie z Mikołajem w Pałacu Młodzieży

2022-12-03 Wiadomości

Były występy artystyczne, konkursy z nagrodami, tańce, gry i zabawy oraz oczywiście spotkanie z Mikołajem, który wręczał prezenty. W sobotnie popołudnie w Pałacu Młodzieży odbyła się choinkowa zabawa dla dzieci. Zobaczcie zdjęcia.

Moto Mikołaje znów w akcji. Przywieźli dzieciom prezenty i mnóstwo radości

2022-12-03 Wiadomości

Mikołajki za pasem. Z tej okazji motocykliści z grupy Moto-Tarnów tradycyjnie obdarowali prezentami dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu miasta.

Terytorialsi złożyli przysięgę podczas uroczystości w Tarnowie

2022-12-03 Wiadomości

W sobotę na Rynku w Tarnowie 103 ochotników po 16-dniowym szkoleniu podstawowym wypowiedziało słowa roty przysięgi wojskowej, stając się tym samym żołnierzami 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Otwarcie lodowiska przy ul. Wojska Polskiego w mikołajki. Będzie drożej

2022-12-02 Wiadomości

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, w Tarnowie na łyżwach będzie można ślizgać się już od najbliższego wtorku, 6 grudnia. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia lodowiska przy ulicy Wojska Polskiego.

Uczennica tarnowskiego "Ogrodnika" wicemistrzynią cukiernictwa w największym branżowym konkursie w Polsce

2022-12-02 Wiadomości

Adrianna Kuta, uczennica klasy 4 technikum technologii żywności w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie zdobyła srebrny medal w największym ogólnopolskim konkursie zawodów branżowych SkillsPoland 2022.