Z tej kategorii
Szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów ulegli wicemistrzom kraju

2022-09-18 Sport

W trzeciej kolejce spotkań o mistrzostwo PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn, szczypiorniści Grupy Azoty Unii Tarnów po raz pierwszy w tym sezonie zaprezentowali się przed własną publicznością. Rywalem tarnowian był aktualny wicemistrz Polski, zdobywca trzeciego miejsca w Lidze Europejskiej – Orlen Wisła Płock.

Wysoka przegrana piłkarzy Unii

2022-09-18 Sport

W ósmej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi piłki nożnej mężczyzn, występujący w czwartej grupie zespół ZKS Unia Tarnów, podejmował na stadionie TOSiR przy ul. Piłsudskiego drużynę Chełmianki Chełm. Dotychczasowy bilans podopiecznych trenera Radosława Jacka to trzy zwycięstwa i cztery porażki.

Ogólnopolski Memoriał Zbigniewa Barnasia w piłce ręcznej juniorek młodszych. Puchar prezydenta Tarnowa pojechał do Zabrza

2022-09-18 Sport

Już po raz 13. szczypiornistki uczciły pamięć trenera, biorąc udział w Ogólnopolskim Memoriale Zbigniewa Barnasia w piłce ręcznej juniorek młodszych. O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa oprócz gospodyń - MKS Pałac Młodzieży Tarnów - walczyły zespoły: SPR Olkusz, Akademia Handballu Ruch Chorzów, HC Husaria Lubliniec, SPR Pogoń 1945 Zabrze, Korona Handball Kielce.

Pewne zwycięstwo piłkarzy Tarnovii

2022-09-10 Sport

W szóstej kolejce spotkań o mistrzostwo V ligi piłki nożnej mężczyzn, zespół MKS Tarnovia Tarnów podejmował przed własną publicznością zajmującą ostatnie miejsce w ligowej tabeli drużynę Dunajec Zakliczyn.

Ostatni sprawdzian szczypiornistów Grupy Azoty Unii Tarnów

2022-09-02 Sport

Do pierwszego spotkania nowego sezonu rozgrywek PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn szczypiornistom Grupy Azoty Unii Tarnów pozostał jeszcze tydzień. W ostatnim meczu kontrolnym tarnowianie zmierzyli się z pierwszoligową drużyną Stali Mielec.

Ostatnie dni zapisów do charytatywnego biegu na bosaka

2022-08-31 Sport

Wciąż można zapisywać się do kolejnej edycji charytatywnego biegu na bosaka "Bosym Bądź". Impreza rozpocznie się w sobotę 3 września w Parku Biegowym "Marcinka". Organizatorem wydarzenia jest znany i lubiany tarnowski muzyk bluesowo-rockowy oraz promotor idei chodzenia bez obuwia, Wojtek Klich.

Trening otwarty oraz prezentacja drużyny szczypiornistów Grupy Azoty Unii Tarnów

2022-08-31 Sport

W środę, w hali sportowo-widowiskowej Arena Jaskółka Tarnów, odbyła się oficjalna prezentacja drużyny piłkarzy ręcznych Grupy Azoty Unii Tarnów oraz trening otwarty dla kibiców i przedstawicieli mediów.

Grad bramek na stadionie przy Bandrowskiego

2022-08-21 Sport

Bardzo dobrze radzą sobie piłkarze MKS Tarnovii Tarnów, występujący w grupie małopolskiej wschodniej rozgrywek o mistrzostwo V ligi piłki nożnej. Przed tygodniem w wyjazdowym spotkaniu pokonali drużynę Jarmuta Szczawnica 0:1. W sobotę zmierzyli się przed własną publicznością z ekipą Tuchovii Tuchów.