Z tej kategorii
Piosenka jest dobra na wszystko. "Herbatka u Starszych Panów" po raz drugi na scenie CSM

2023-03-27 Kultura

W niedzielę 27 marca Centrum Sztuki Mościce na specjalne życzenie publiczności ponownie zaserwowało „Herbatkę u Starszych Panów”. To powtórka koncertu z lutego br., podczas którego Chór i Orkiestra Rondine pod przewodnictwem Katarzyny Wrony zaprezentowali nietuzinkowe aranżacje piosenek Kabaretu Starszych Panów, przygotowane przez Bartłomieja Szułakiewicza. Zabrzmiały więc najsłynniejsze utwory z dorobku Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, m.in. „Addio pomidory”, „Na całej połaci śnieg”, „Tanie dranie”, czy „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Cezary Pazura rozśmieszał publiczność w Centrum Sztuki Mościce

2023-03-27 Kultura

Stand-up Cezarego Pazury zakończył w piątek 24 marca pierwszą edycję Festiwalu Humoru FunFest w Centrum Sztuki Mościce. Po występie aktor rozdawał autografy i pozował do zdjęć z fanami. Wydarzenie zwieńczył pokaz kultowej komedii Juliusza Machulskiego "Kiler". Zobaczcie zdjęcia.

Do Teatru Solskiego za pół ceny

2023-03-23 Kultura

27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie przygotował niespodziankę. Na hasło "Dzień Teatru" wejściówki na poszczególne spektakle można nabyć z 50-procentową zniżką.

Pierwszy dzień wiosny z awangardową sztuką. BWA zaprasza do parku Strzeleckiego

2023-03-20 Kultura

W pierwszy dzień wiosny (21 marca) Biuro Wystaw Artystycznych zaprasza dzieci i młodzież z tarnowskich szkół do parku Strzeleckiego. W pałacyku będzie można obejrzeć wystawę „Awangarda”, na którą składają się prace absolwentów Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie.

Takiego balu w Tarnowie jeszcze nie było. W Centrum Sztuki Mościce wystąpił Ralph Kaminski

2023-03-20 Kultura

Bilety wyprzedano na pniu, a na sali nie było ani jednego wolnego miejsca. W piątek w Centrum Sztuki Mościce odbył się koncert Ralpha Kaminskiego. Muzyk zawitał do Mościc w ramach trasy promującej najnowszy album “Bal u Rafała”. Zobaczcie zdjęcia.

Wojciech Ruszel - malarstwo i rzeźba. Nowa wystawa w galerii "Arteka"

2023-03-16 Kultura

W Galerii Stowarzyszenia Tarnowskich Artystów Plastyków „Arteka” przy ul. Wałowej 16 otwarto wystawę malarstwa i rzeźby Wojciecha Ruszela. Wernisaż z udziałem artysty odbył się w czwartkowy wieczór.

Twórczość Andrzeja Sobasa na wystawie w "Piwnicy pod Trójką"

2023-03-13 Kultura

W galerii „Piwnica pod Trójką” Muzeum Okręgowego w Tarnowie (Rynek 3) można oglądać wystawę prac Andrzeja Sobasa. Wernisaż odbył się w poniedziałkowy wieczór 13 marca. Artysta, który mieszka obecnie w Montrésor we Francji, z uczestnikami spotkania połączył się przez internet.

Gruziński Państwowy Balet Aphkhazeti po raz pierwszy wystąpi w Tarnowie. Rozdajemy zaproszenia!

2023-03-13 Kultura

Fantastyczna energia, porywająca muzyka i widowiskowe tańce - gruziński państwowy balet Aphkhazeti po raz pierwszy przyjedzie do Tarnowa. Artyści wystąpią w Centrum Sztuki Mościce w najbliższy czwartek, 16 marca, o godz. 19. Mamy dla was zaproszenia.