Polecane
Groźny wypadek w Olszynach. Samochód zderzył się z jeleniem

2018-09-22 Wiadomości

Na drodze wojewódzkiej nr 975 w Olszynach koło Wojnicza, pod jadący samochód osobowy wtargnął jeleń. Samochód wylądował w rowie. Poszkodowane zostały trzy osoby, najciężej kierowca, który został przewieziony do szpitala św. Łukasza w Tarnowie. Zwierzę nie przeżyło wypadku.

Tarnów na liście UNESCO? Koalicja Obywatelska Romana Ciepieli uważa, że to możliwe

2018-09-21 Wiadomości

Koalicja Obywatelska Romana Ciepieli rozpoczęła dziś oficjalnie kampanię wyborczą. Popierane przez Platformę Obywatelską, Nowoczesną i Polskie Stronnictwo Ludowe ugrupowanie przedstawiło swoich kandydatów do Rady Miejskiej.

Agresywny tarnowianin skopał psa, chciał ukraść alkohol i groził sprzedawcy pobiciem

2018-09-21 Kronika 112

31-letni mieszkaniec Tarnowa skopał psa, usiłował ukraść alkohol i groził sprzedawcy pobiciem, znieważył też funkcjonariuszy i naruszył nietykalność jednego z nich. Zatrzymany przez tarnowskich policjantów, odpowie za wszystko przed sądem.

KONKURS! Wygraj podwójne zaproszenia na spektakle Festiwalu Komedii Talia!

2018-09-21 Kultura

Mamy dla was kolejny konkurs, w którym można wygrać dwuosobowe zaproszenia na spektakle XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. Tym razem na poniedziałkowy spektakl "Żyd" i wtorkowy spektakl "Zemsta".

CKiW OHP na pielgrzymce do Tuchowa

2018-09-21 Wiadomości

W 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w 40 rocznicę rozpoczęcia pontyfikatu Jana Pawła II, patrona młodzieży OHP, a także w związku rozpoczęciem nowego roku szkolnego, młodzież i kadra wychowawcza Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie pieszo pielgrzymowała do Sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.

Pomysł na weekend

2018-09-21 Wiadomości

Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście i okolicach? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji.

Tarnowskie Dni Seniora

2018-09-21 Wiadomości

Prezentacje ofert senioralnych w ramach dni otwartych, gala z koncertem i potańcówką, a na zakończenie plenerowe spotkanie przy ognisku – tak będzie wyglądać Tarnowski Tydzień Seniora, który rusza w poniedziałek 24 września. Imprezie towarzyszy hasło "Klucz do dobrego życia", bo ma ona zachęcić seniorów do aktywnego, dobrego spędzania czasu w Tarnowie.

Na jaką pomoc mogą liczyć rodzice polskich uczniów?

2018-09-20 Art. sponsorowany

Nadejście nowego roku szkolnego to trudny czas dla rodziców dzieci, które chodzą do szkoły lub zaczynają swoją edukację. Zakup wszystkich potrzebnych rzeczy pochłania dużą ilość środków finansowych, których niejednokrotnie brakuje w domowym budżecie. Remedium na ten problem mają być programy rządowe, wspierające uczniów i ich rodziców w rozpoczęciu kolejnego etapu nauki.