Polecane
Pijany traktorzysta przygnieciony przez ciągnik. Mężczyzna jest w ciążkim stanie

2021-10-25 Kronika 112

Ponad 1,5 alkoholu w organizmie miał 51-latek z Turzy (gm. Rzepiennik Strzyżewski), który wjechał traktorem do rowu. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie.

Wardzała dalej szefem lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej

2021-10-25 Wiadomości

Robert Wardzała pozostanie na czele Platformy Obywatelskiej w Tarnowie. Był jedynym kandydatem do tej funkcji. Lokalni działacze partii powierzyli mu stanowisko przewodniczącego już po raz trzeci.

Kłęby czarnego dymu nad Azotami. Jest komentarz spółki

2021-10-25 Kronika 112

W poniedziałek przed południem doszło do dużego pożaru na terenie Grupy Azoty w Tarnowie.

Wypadek na A4. Tir przewrócił się na bok, blokując ruch w stronę Krakowa

2021-10-25 Wiadomości

Przewrócona ciężarówka spowodowała w poniedziałek rano utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w kierunku Krakowa.

Stał na torach i czekał na pociąg. Samobójstwo 31-letniego tarnowianina

2021-10-25 Wiadomości

31-letni tarnowianin został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Kraków-Krynica Zdrój. Zdaniem policji, mężczyzna popełnił samobójstwo.

Paragony grozy dla szefa rządu. Nowoczesna zainicjowała akcję "Drogi premierze"

2021-10-25 Wiadomości

W obliczu galopującej inflacji, działacze Nowoczesnej zainicjowali akcję pod hasłem "Drogi premierze". Wysyłane do premiera Mateusza Morawieckiego "paragony grozy" z codziennych zakupów, mają mu otworzyć oczy na szalejącą drożyznę. Przed Biurem Zarządu Okręgowego PiS na rogu Rybnej i Wałowej, do szefa rządu apelowali Sebastian Stepek, przewodniczący Nowoczesnej w Tarnowie i Bogusław Sambor, przewodniczący Nowoczesnej w Brzesku.

Przegrana futsalistów Unii

2021-10-25 Sport

W niedzielę o godzinie 17 w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ZKS Unia Tarnów zmierzyła się w piątej kolejce spotkań południowej grupy pierwszej ligi futsalu z zespołem AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice. Zespół z Katowic to spadkowicz z ekstraklasy, który spędził w najwyższej klasie rozgrywkowej ostatnie dziewięć sezonów.

Swojskie specjały na Targu Regionalnym

2021-10-24 Wiadomości

Świeże warzywa i owoce, dobrej jakości pieczywo, wędliny, miody, sery i wiele innych ekologicznych produktów, można było smakować i kupować podczas drugiej odsłony Targu Regionalnego, który w niedzielę odbył się na terenie Centrum Obrotu Rolno-Spożywczego przy ulicy Giełdowej w Tarnowie.