Klub Karate Shinkyokushin wznawia treningi
access_time 2016-09-12 10:00:00
W piątek, 9 września, w hali sportowo-widowiskowej TOSiR odbyła się inauguracja nowego roku szkoleniowego 2016/2017 Tarnowskiego Klubu Sportowego Shinkyokushin Karate, który zaliczany jest do najlepszych w kraju.

Klub ten jako stowarzyszenie kultury fizycznej w  swoim dorobku organizacyjno – szkoleniowym może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi i wyróżnieniami za bardzo dobrą organizację swoich imprez sportowych. Zawodnicy klubu od lat zasilają kadrę narodową i reprezentują kraj w Mistrzostwach Europy, turniejach międzynarodowych i Mistrzostwach Polski.

W spotkaniu uczestniczyła licznie zgromadzona publiczność - członkowie klubu, rodzice, osoby nowo zapisujące się do sekcji, sympatycy karate i zaproszeni goście .W końcowej części inauguracji odbył się pokaz karate, który wzbudził niesamowite zainteresowanie wśród zgromadzonych, a punktem kulminacyjnym były testy Tamashiwari (łamanie martwych przedmiotów) czyli, dachówek oraz płyt suporeksowych. Instruktorzy Tarnowskiego Klubu Karate zapraszają wszystkich chętnych na zajęcia, które odbywać się będą w pięciu grupach treningowych.

Wszelkich informacji udziela koordynator ds. programowo-szkoleniowych - sensei  Janusz Wdowiak II Dan tel. 696 058 921.

Fot. Tomasz Schenk

Komentarze...