Trening z mistrzynią, czyli piknik "Z pasją po zdrowie"
access_time 2018-09-17 07:40:00
Uczniowski Klub Sportowy Jedynka przy I LO w Tarnowie oraz Fundacja Małgorzaty Glinki zaprosili w sobotę, 15 września wszystkich mieszkańców Tarnowa do Amfiteatru Letniego oraz na halę I LO na sportowy piknik „Z pasją po zdrowie”.

Podczas otwarcia odbyła się prezentacja drużyn młodzieżowych UKS Jedynka Tarnów. Po prezentacji nastąpiła wspólna rozgrzewka z reprezentantką Polski, trzykrotną siatkarską mistrzynią Polski, tarnowianką Katarzyną Mróz. W hali I LO w Tarnowie odbyły się siatkarskie turnieje: „czwórek”, rodzinny turniej „trójek”, a następnie mecz towarzyski pomiędzy pierwszym zespołem, a ekipą oldboy’ek „Jedynki” Tarnów.

Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji: mega dmuchany zamek, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, malowanie twarzy, animacje przygotowane przez Akademię Tańca i Gimnastyki „Atiga” i wiele innych. Organizatorzy przygotowali także konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin.
Wszyscy chętni mogli wziąć udział w ćwiczeniach ruchowych XTreme Power, oglądnąć pokaz pierwszej pomocy, pokazy policyjne oraz spróbować swoich sił w aerobicu.

Przez cały czas trwania pikniku można było bezpłatnie skorzystać z porad dietetyka, fizjoterapeuty i ortopedy oraz dokonać pomiaru ciśnienia krwi, cukru oraz BMI.

Fot. Tomasz Schenk

Komentarze...