Wakacyjne Warsztaty Wokalne w TCK
access_time 2019-07-11 04:42:00
Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na Wakacyjne Warsztaty Wokalne. To nowa propozycja dla tych, którzy chcą się rozwijać , sprawdzić swoje możliwości oraz otrzymać ogromną porcję motywacji do pracy ze swoim głosem. W ramach warsztatów uczestnicy wezmą udział w cyklu zajęć grupowych i indywidualnych.

Miejsce: Pracownia muzyczna TCK (Tarnów, Rynek 5)
Czas zajęć: lipiec-sierpień  
Koszt uczestnictwa: 350 zł
Zapisy prowadzone są w TCK – tel. 14 6 888 888 lub osobiście. 

Wakacyjne Warsztaty Wokalne to nowa propozycja dla tych, którzy chcą się rozwijać, sprawdzić swoje możliwości oraz otrzymać ogromną porcję motywacji do pracy ze swoim głosem. W ramach warsztatów uczestnicy wezmą udział w cyklu zajęć grupowych i indywidualnych. Sławek Ramian poprowadzi zajęcia wokalne, podczas których zaprezentuje techniki i ćwiczenia przeznaczone dla konkretnych osób. Wspólnie z Grzegorzem Gawlikiem każdy z uczestników wybierze utwory, na których będzie pracował i które podczas warsztatów zostaną zinterpretowane i zaaranżowane na nowo. Ostatnim etapem warsztatów będą indywidualne zajęcia z akompaniatorem, Piotrem Niedojadło. W ten sposób każdy z uczestników ukończy warsztaty ze swoją własną, wypracowaną wersją piosenki.

Warsztaty adresowane są dla osób powyżej 13 roku życia.
Program warsztatów obejmuje:
- 5 godzin zajęć grupowych
- 5 godzin zajęć indywidualnych

Plan warsztatów:
15 VII, godz. 18 00  Zbiorowe zajęcia (integracja, wokal, repertuar prowadzi Sławomir  Ramian, Grzegorz Gawlik) 3x45 min.
24 VII  zajęcia indywidualne 45 min.(wokal) Sławomir Ramian
30 VIII zajęcia indywidualne 45 min (interpretacja, repertuar) Grzegorz Gawlik, Słąwomir Ramian
07 VIII zajęcia indywidualne (wokal)  45 min.
14 VIII zajęcia indywidualne (wokal)  45 min.
21 VIII, godz. 18 00 zajęcia zbiorowe 3x45 min.
29 VIII zajęcia indywidualne 45 min. (praca z akompaniatorem) Piotr Niedojadło

O wykładowcach:
Sławomir Ramian - Pochodzący z Tarnowa muzyk, wokalista, pedagog wokalny Natural Voice Perfection Institute w Krakowie, instruktor w klasie wokalu SM Rock w Tarnowskim Centrum Kultury, laureat “Szansy na Sukces”, “Bitwy na głosy”, “The Voice of Poland IV”, posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów wokalnych, wcześniej w cyklu “Sing&Record” we współpracy z Tarnowskim Centrum Kultury, obecnie tworząc grupę StarNowa, we współpracy z Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Sławek sam od lat szkoli się i bierze udział w warsztatach u najlepszych artystów i pedagogów z całego świata jak: Ilter Denizoglu, Jamie Vandera, Dean Kaelin, Kevin Mahogany, Jnr Robinson.

Grzegorz Gawlik - Kompozytor, autor tekstów, znakomity pedagog, polonista, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą uzdolnioną artystycznie. Mistrz integracji i dobrego klimatu w grupie. Piosenki jego autorstwa cieszą się wielkim uznaniem środowiska muzycznego w całym kraju, a “Piosenka Róży” z musicalu “Mały Książę” zdobyła wielomilionową rzeszę fanów na kanale YouTube. Inne kompozycje to m.in. “Anioł Tchórz” (Sławek Ramian & Agata Łabno), “Wczesna Wiosna” (Sławek Ramian & Anna Gurgul)

Piotr Niedojadło - Pianista, kompozytor, instruktor warsztatów teatralnych, nauczyciel instrumentów klawiszowych w SM Rock w Tarnowskim Centrum Kultury.  Od lat związany z tarnowskim Teatrem. Współtwórca muzycznego spektaklu „Disco- Solski” -  w reż. Łukasza  Fijała, którego premiera miała miejsce w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie w 2017 r. Aranżer utworów oraz autor udźwiękowienia  spektaklu „Ikebana”  wg scenariusza Marcina Skóry. Obecnie można go zobaczyć na deskach tarnowskiego teatru w roli pianisty, aktora, kierownika muzycznego w sztukach: „W pokoju obok”, „Apetyt na czereśnie”, „Recepta na odchudzanie”, „Recepta na ból głowy”, „Magiczne czasy zielonego balonika”, „Starsi panowie znów”.

Komentarze...