Małopolska Tour w Tarnowie
access_time 2019-07-16 04:38:00
Już za niespełna dwa tygodnie, w niedzielę 28 lipca w Tarnowie odbędzie się pierwsza z czterech, organizowanych przez Województwo Małopolskie, imprez rowerowych „Małopolska Tour”.

Miłośnicy „dwóch kółek” spotkają się na Błoniach przy ul. Romanowicza. W samo południe nastąpi start rajdu rowerowego, którego uczestnicy będą mieli do wyboru trzy trasy o różnej długości. Dla wszystkich startujących organizatorzy przygotowali pakiety, oprócz numerów startowych zawierające także koszulki rajdowe, wodę oraz bloczki na posiłki. O godz. 15 rozpoczną się natomiast zawody dla dzieci. Zapisy do rajdu przyjmowane będą w biurze zawodów od godz. 10 do godz. 11.45., do zmagań najmłodszych rowerzystów od 14 do 14.45.

Festynowi towarzyszyć będą liczne atrakcje, m.in.: ewolucje na ogromnych bicyklach, ekstremalny tor rowerowy – pumptrack, trenażer rowerowy po ścieżkach Velo Małopolska oraz pokaz dirt jumpingu, czyli ewolucji na rowerach MTB i BMX. Czynna będzie także strefa gastronomiczna oraz strefa dla dzieci. Zwieńczeniem festynu będzie natomiast występ zespołu LemON. Wstęp wolny.

Pozostałe imprezy z cyklu Małopolska Tour odbędą się w Myślenicach (11 sierpnia), Starym Sączu (25 sierpnia) oraz Wadowicach (8 września). 

Komentarze...