Oświetlenie w Parku Biegowym na Górze św. Marcina włącza się SMS-em
access_time 2023-12-07 10:50:00
Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie wprowadził sprytny sposób na oszczędzanie energii w Parku Biegowym na Górze św. Marcina. Korzystający z niego mieszkańcy, jeśli nie chcą biegać lub spacerować po zmroku w całkowitych ciemnościach, muszą wysłać SMS z określonym hasłem i przesłać pod wskazany numer.

Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie zastosował w Parku Biegowym na Górze św. Marcina oryginalny system włączania oświetlenia. Aby po zmroku uruchomić latarnie, należy wysłać pod numer: 500 400 407 SMS o treści: BIEGAM i wtedy światło uruchomi się na godzinę. 

"Gdy system przyjmie komendę, nadający wiadomość otrzyma potwierdzenie o treści: oświetlenie Parku Biegowego zostało uruchomione na 60 minut. Lampy będą świeciły godzinę od chwili skutecznego ich włączenia. By wydłużyć czas ich działania, trzeba powtórzyć procedurę" - informuje magistrat.

System nie nalicza za usługę żadnych dodatkowych opłat (koszt wysłania SMS według taryfy operatora). W przypadku problemów technicznych należy poinformować Zarząd Dróg i Komunikacji w Tarnowie, dzwoniąc pod numer: (14) 688-31-00.

ac / fot. Sokół Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A,821