Piłkarze Tarnovii rozpoczęli rundę rewanżową od bezbramkowego remisu
access_time 2024-03-23 21:56:00
W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej występujący w V lidze piłkarze MKS Tarnovii Tarnów podejmowali w sobotę na własnym stadionie, dzierżącą czerwoną latarnię ekipę LKS Szaflary. W pierwszej rundzie w meczu rozegranym w Szaflarach lepsi byli tarnowianie, którzy pokonali drużynę LKS-u 2:1.

Sobotnie spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Gospodarze mieli kilka dogodnych sytuacji strzeleckich jednak bardzo dobrze między słupkami prezentował się bramkarz gości Vasyl Zhuk. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga część meczu wyglądała bardzo podobnie. W tej połowie goście mieli dwie bardzo dobre sytuacje strzeleckie, ale dobrymi interwencjami popisał się goalkeeper Tarnovii, Maciej Nazimek, broniąc swoją drużynę przed utratą gola. Ostatecznie drużyny podzieliły się punktami.

MKS Tarnovia Tarnów – LKS Szaflary 0:0 (0:0)

Tarnovia: M. Nazimek - K. Kocoł, W. Gucwa (27' B. Krużel), P. Witek, D. Kiełbasa, K. Kucharczyk (68' H. Plebanek) - K. Puchalski(57' M. Miera), I. Król (54' W. Krauze), S. Nowak, P. Bury - P. Klich

Szaflary: Żuk - Bryja, Skubisz (57 Urban), Żulewski, Nogueira, Ptak (77 Wójciak), Wojtanek, Hreśka, Kantor (57 Zubrzycki), Wróbel (63 Otręba), Krupa.