Piłkarze Metalu remisują z Kolejarzem
access_time 2024-05-04 22:51:00
Występujący w rozgrywkach piątej ligi piłkarze Metalu Tarnów podejmowali w sobotę na własnym stadionie zajmującą ósmą lokatę w ligowej tabeli drużynę Kolejarza Stróże. Tarnowianie plasują się o trzy oczka wyżej od sobotniego rywala. W pierwszej rundzie w meczu rozegranym w Stróżach lepsi byli piłkarze Metalu, którzy pokonali Kolejarza 2:1.
Pierwsza połowa sobotniego spotkania była dość wyrównana. W końcówce po bramce Grzegorza Kroka piłkarze ze Stróż objęli prowadzenie 1:0.

Po zmianie stron tarnowianie wykorzystując rzut karny doprowadzili do remisu. Następnie sędzia podyktował jedenastkę dla gości, którzy wykorzystując ją ponownie objęli prowadzenie. Piłkarze Kolejarza byli bliscy zwycięstwa prowadząc w 85 minucie 2:1. Metal nie powiedział jednak ostatniego słowa i wkrótce potem gospodarze doprowadzili do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, a zespoły podzieliły się punktami.

Kolejne spotkanie piłkarze Metalu rozegrają 12 maja, a ich rywalem będzie zespół Unii II Tarnów.

KS Metal GAWRO Tarnów – Kolejarz Stróże 2:2 (0:1)