"W dzień Bożego Narodzenia" (KONKURS)
access_time 2014-01-28 08:31:39
W czwartek, 30 stycznia, Zespół Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy" kolędować będzie przy szopce w widowisku pt: " W Dzień Bożego Narodzenia". Tańczyć i śpiewać będą: Krakowiacy, górale sądeccy, spiscy i pastuszkowie.
Data: Czwartek, 30 stycznia o godz. 18:30 Miejsce: Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: Bilety: 20 zł. normalny, 15 zł. ulgowy. Świerczkowiacy z widowiskiem kolędowym wystąpili na zakończenie 2013 r. w Teatrze J. Słowackiego w Krakowie. Grupa licząca 140 artystów w bieżącym sezonie artystycznym obchodzi jubileusz 50 lecia istnienia. Została uhonorowana odznaczeniem państwowym Gloria Artis przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego. W koncercie udział wezmą Mali Świerczkowiacy. Świerczkowiacy zapraszają do wspólnego kolędowania. Oprócz pastorałek i przyśpiewek w koncercie będzie można usłyszeć i wspólnie zaśpiewać kolędy "Bóg się rodzi", "Przybieżeli do Betlejem", "Z narodzenia Pana" i inne. Partnerem Strategicznym widowiska jest Grupa Azoty.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na widowisko pt: " W Dzień Bożego Narodzenia". Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do środy, 29 stycznia do godz. 10:00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "W Dzień Bożego Narodzenia". Zwycięzcy konkursy : Iwona N. , Genowefa G. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A