Cheerleaderki z Tarnowa zdobyły medale (FOTO)
access_time 2013-03-14 16:27:01
W miniony weekend odbył się XVI Mistrzostwa Polski Cheerleaders w Lesznie. Dziewczyny ze Studia Tańca "Honorata" zdobyły trzy złote i trzy srebrne medale oraz dwie nominacje na Mistrzostwa Europy we Włoszech.
Już po raz szesnasty odbyły się w Lesznie Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Wystąpiła rekordowa ilość duetów i zespołów w różnych kategoriach wiekowych oraz dywizjach. Dziewczyny ze Studia Tańca "Honorata" zdobyły trzy złote i trzy srebrne medale oraz dwie nominacje na Mistrzostwa Europy we Włoszech. Leszczyńska publiczność, licznie przybyła do hali sportowej "TRAPEZ", z entuzjazmem oklaskiwała występujących tancerzy. Tarnowianki świetnie prezentowały się w kostiumach oraz koszulkach promujących nasze miasto. Złote medale zdobyły: Duety:
  • Kategoria senior cheer dance: Konstancja Kowalczyk i Martyna Stanosz
  • Kategoria junior cheer dance: Barbara Bizacka i Laura Żmuda
  • Kategoria junior młodszy cheer dance: Lena Hańbicka i Joanna Dubajka, Srebro w tej kategorii przypadło Izabeli Zając i Magdalenie Madej Formacja "Blask" w kategorii junior młodszy cheer dance zdobyła srebrny medal. Sukces odniosła również formacja "POWER GIRLS" w kategorii junior cheer dance również stając na drugim stopniu podium. Obydwie formacje otrzymały nominacje do reprezentowania Polski w Mistrzostwach Europy we Włoszech w czerwcu tego roku.
  • Komentarze...
    testststs 10,2,9,1,A