Zremisowali wygrany mecz (FOTO)
access_time 2013-03-28 15:16:58
W meczu I ligi piłki ręcznej mężczyzn zespół Control Process Tarnów zremisował na własnym parkiecie z drużyną Viret-u CMC Zawiercie 32:32 (11:11).
Pierwsza połowa była bardzo słaba w wykonaniu gospodarzy, popełnili oni bardzo dużo prostych błędów technicznych. W drugiej części spotkania wzięli się ostro do pracy i stopniowo zwiększali przewagę, która wynosiła już nawet cztery bramki. W ostatniej minucie meczu prowadzili jeszcze jedną bramką, niestety grając w podwójnym osłabieniu (po czerwonej kartce Cieńka) nie zdołali zatrzymać przyjezdnych, którzy na trzy sekundy przed końcem doprowadzili do remisu. SPR Tarnów - Viret Zawiercie 32:32 (11:11) SPR: Barnaś, Nowak, Ciochoń - Wajda 11, Niedojadło 7, Kowalik 5, Cieniek 4, Sokół 2, Król 1, Kozioł 1, Bujak 1, Janas, Bieś, Dutka, Siedlik, Michalik, Viret: Cieślak, Kot - Zagała Sergiusz 9, Kapral 7, Bugaj 5, Kąpa 5, Pakulski 3, Kijowski 2, Biskup 1, Zagała Igor, Nowak, Kot, Więckowski Sędziowali: Magrej, Bosak (Sandomierz) Foto: Tomasz Schenk