Zobacz trzy piękne siostry (KONKURS)
access_time 2013-02-07 17:08:21
Wybitny tekst Antoniego Czechowa "Trzy siostry" w realizacji dyrektor artystycznej Solskiego, Eweliny Pietrowiak, będzie można obejrzeć 8 lutego o godz. 19.00.
Wybitny tekst Antoniego Czechowa "Trzy siostry" w realizacji dyrektor artystycznej Solskiego, Eweliny Pietrowiak, będzie można obejrzeć 8 lutego o godzinie 19.00. W spektaklu zagrają m.in. Matylda Baczyńska, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Wiśniewski, Kinga Piąty i Matylda Damięcka. Przed rozgrywkami zapraszamy więc na "solidną pod każdym względem reali-zację sceniczną, którą niewątpliwie warto zobaczyć. Nie trąci myszką ani nie nudzi, ma swój pazur, emocjonalny ładunek i współczesne konotacje. Spodoba się tym, którzy w teatrze szukają nie tylko rozrywki, ale też refleksji, intelektualnego przeżycia lub po prostu dobrego widowiska na wysokim poziomie artystycznym" (Beata Stelmach-Kutrzuba, TEMI). Bilety na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Teatr w Tarnowie przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Trzy siostry". Do wygrania: - zaproszenia na spektakl prezentowany 8 lutego o godz. 19.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do 8 lutego do godz. 12.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A