"Królowa Śniegu" w CSM (KONKURS)
access_time 2013-01-23 17:02:13
W ramach Teatru Młodych Widzów w niedzielę, 27 stycznia o godz. 15:00 w CSM odbędzie się spektakl "Królowa Śniegu", oparty na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. Przedstawią go aktorzy Teatru Maska z Rzeszowa. Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.
Spektakl: "Królowa Śniegu" w wykonaniu Teatru Maska z Rzeszowa. Spektakl dla dzieci od 6 lat. Miejsce: CSM ul. Traugutta 1, Duża Scena CSM Termin: 27 stycznia 2013 r., godz. 15:00 Czas trwania spektaklu: 65 min Cena biletu: 18 zł Pakiet rodzinny: (obowiązujący wyłącznie do 5 osób): pierwsze dwie osoby - po 18 zł, trzy kolejne osoby - po 15 zł Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Skąd się wzięło na świecie zło? Czy jest go na ziemi więcej niż dobra? Które z nich jest silniejsze? Czy piękne zawsze jest dobre, a brzydkie zawsze jest złe? Czy zło można pokonać? "Królowa Śniegu" jest jedną z najpiękniejszych, poetyckich prób odpowiedzi na te pytania. Opowieść o rozbitym diabelskim lustrze w metaforyczny sposób wyjaśnia obecność zła w świecie i trudności z jego identyfikacją. Kanwę spektaklu stanowi przypowieść o rozbitym diabelskim lustrze, w metaforyczny sposób wyjaśniająca obecność zła w świecie. Ciekawa reżyserska interpretacja, różnorodne lalki oraz budująca nastrój muzyka czynią z historii Kaja i Gerdy przejmującą sceniczną opowieść. Reżyseria: Oleg Żiugżda Scenografia: Larysa Mikina-Probodiak Muzyka: Bogdan Szczepański Obsada: Gerda: Marta Bury Wrona, Mała Rozbójniczka: Kamila Olszewska Księżniczka, Królowa śniegu: Monika Szela Babcia, Anioł: Maria Dańczyszyn/Jadwiga Domka Człowiek-Renifer, Królowa śniegu (animacja): Bogusław Michałek Troll, Starucha, Kwiaciarka, Czarownica Północy, Stara Rozbójnica: Piotr Pańczak Kruk, Przewoźnik, Królowa śniegu (animacja): Andrzej Piecuch Kaj, Książę: Kamil Dobrowolski
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenia na spektakl "Królowa Śniegu" w wykonaniu Teatru Maska z Rzeszowa, który odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia 2013 r. o godz. 15.00 w Centrum Sztuki Mościce. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku, 24 stycznia swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Królowa Śniegu" Zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie o wygranej. Zwycięzca: Jerzy W. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A