Spektakl "Mały Książę" (KONKURS Z OKAZJI DNIA DZIECKA)
access_time 2012-06-01 13:42:28
Już w niedzielę o godz. 16.00 familijny spektakl muzyczny w reżyserii Cezarego Domagały na podstawie dzieła "Le Petit Prince" Antoine de Saint-Exupery'ego. To pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu najnowsza produkcja Tarnowskiego Teatru skierowana do całych rodzin.
Spektakl teatralny: "Mały Książę" Antonie de Saint-Exupéry Adaptacja, teksty piosenek i reżyseria: Cezary Domagała Miejsce: Tarnowski Teatr im. L. Solskiego Termin: niedziela, 3 czerwca o godz. 16.00 Bilety: na spektakl dostępne również przez internet ekobilet.pl/tarnowski-​teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów: tel. 14 688 32 87 Podczas awaryjnego lądowania na pustyni Sahara, pilot spotyka małego chłopca - tajemniczego przybysza z innej planety. Ich spotkanie jest okazją do przypomnienia o najważniejszych sprawach w życiu: o miłości, o przyjaźni i o odpowiedzialności za drugiego człowieka. Zobacz także: FOTORELACJA: "Mały Książę" jest już po premierze
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr z okazji Dnia Dziecka przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Mały Książę". Do wygrania zaproszenia na spektakl prezentowany w niedzielę 3 czerwca o godz. 16.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do 2 czerwca do godziny 15.00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A