Film "Nad Życie" (WYGRAJ BILETY)
access_time 2012-06-05 11:56:39
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem Kino Marzenie ponownie zaprasza na film o Agacie Mróz, który można oglądać od 8 do 14 czerwca. Mamy dla Was bilety.
Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą. Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku. O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie. Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma? Czas trwania: 1 godz. 30 min. Gatunek: Biograficzny, Dramat Reżyseria: Anna Plutecka-Mesjasz Obsada: Olga Bołądź - Agata Mróz Michał Żebrowski - Jacek Hanna Konarowska - Baśka Andrzej Mastalerz - Dr Zarzycki Danuta Stenka - Dr Bielecka Przemysław Cypryański - Paweł Zobacz także: Wejdź na stronę filmu "Nad Życie" Bilety: 16 zł/18 zł Nad Życie w repertuarze Kina Marzenie 8 - 14 czerwca.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy dwa podwójne zaproszenia na projekcje filmu "Nad Życie" w poniedziałek 11 czerwca o godz. 18.45 w Kinie Marzenie. Każdy kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do czwartku 7 czerwca (włącznie) swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: Agata Mróz Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej. Spośród ponad 300 zgłoszeń wylosowaliśmy dwa: Magdalena W. i Michał K. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A