Spektakl "Kolega Mela Gibsona" (KONKURS)
access_time 2012-04-30 17:08:16
"Kolega Mela Gibsona" jest satyrą na tak zwane lokalne gwiazdy. Spektal będzie można zobaczyć już w sobotę 5 maja o godz. 19.00 w Tarnowskim Teatrze.
Reżyseria: Tomasz Piasecki Obsada: Jerzy Pal jako Feliks Rzepka Inspicjent, sufler: Katarzyna Jędrzejczyk Tomasz Jachimek napisał tekst błyskotliwy, zabawny, ale nie pozbawiony refleksji, w którym zdradza szerokiej widowni z rozbrajającą niefrasobliwością bezprzykładne śmiesznostki i fobie środowiska aktorskiego. Bilety na spektakl dostępny jest również przez internet. http://ekobilet.pl/tarnowski-​teatr Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Kolega Mela Gibsona", który będzie prezentowany na Małej Scenie Teatru Solskiego. Do wygrania: - jednosobowe zaproszenia na spektakl prezentowany 5 maja o godz. 19.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do 4 maja do godziny 17.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Dla czytelników naszego Portalu mamy kolejną pulę zaproszeń na spektakl "Kolega Mela Gibsona" prezentowany w sobotę 5 maja o godz. 19.00. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A