Tarnowska policja poszukuje zabójcy 21-letniej kobiety (FOTO)
access_time 2012-09-08 20:39:53
Policja poszukuje 27-latka, który zabił nożem swoją o pięć lat młodszą żonę. Motywem zbrodni prawdopodobnie była zemsta. Kobieta w połowie sierpnia poinformowała policję, że mąż zrzucił z łóżka ich 15-miesięcznego synka. Mężczyzna został wówczas zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty.
Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuratora Rejonowego w Tarnowie poszukują:
Wojciecha Sacha s. Andrzeja ur. 30.05.1985 roku w Krakowie zam. Zbylitowska Góra
podejrzanego o dokonanie czynu z art. 148 par 1 KK. Do zabójstwa doszło 7 września ok. godziny 15.00, w tarnowskiej dzielnicy Krzyż. Ofiarą jest 21-letnia żona poszukiwanego. Sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Policja prowadzi działania poszukiwawczo-pościgowe. Rysopis sprawcy: wzrost ok. 172cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne, włosy krótkie, ciemne. W chwili dokonania czynu ubrany był w bluzę koloru popielatego, spodnie długości ¾ koloru zielonego i czapkę typu kaszkiet z napisem NIKE. Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu podejrzanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością przeciwko Zdrowiu i Życiu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie przy ul. Traugutta 4, osobiście lub telefonicznie, pod numerem 14 628-1205, lub całodobowym numerem alarmowym 997, bądź najbliższą jednostką Policji lub prokuratury. - Osobom udzielającym informacje zapewniamy anonimowość. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomoc mu w ucieczce jest przestępstwem, zagrożonym karą pozbawienia wolności do 5 lat - mówi Olga Żabińska, rzeczniczka prasowa tarnowskiej policji. Zgodę na publikację wizerunku sprawcy udzielił wydający list gończy Prokurator Rejonowy w Tarnowie. Czytaj także: 1,5-roczny chłopiec pobity przez ojca trafił do szpitala
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A