Widowisko "W Dzień Bożego Narodzenia"
access_time 2012-01-02 14:08:32
"W Dzień Bożego Narodzenia" to widowisko, na które zaprasza Zespół Pieśni i Tańca "Świerczkowiacy" już w niedzielę 8 stycznia o godz. 19.30 w Centrum Sztuki Mościce.
Spektakl to pełna radosnej atmosfery opowieść o tym jak powitały narodzonego Jezusa anioły, a także pasterze z różnych regionów Polski, prezentujący świąteczne zwyczaje wspólnego kolędowania w oparciu o tradycję Beskidu Żywieckiego, Śląskiego, Lachów Sądeckich oraz regionu Krakowskiego i Lubelskiego. W widowisku bierze udział ponad 50 tancerzy, w tym także "Mali Świerczkowiacy" a towarzyszy im 10 osobowa orkiestra. Twórcami widowiska są: Choreograf: Wiesława Hazuka, Beata Hazuka–Skoropad Chórmistrz: Marta Cichoń Kierownik muzyczny: Andrzej Radzik Akompaniator: Jerzy Bardel Kierownik zespołu: Katarzyna Kokoszka Data wydarzenia:8 stycznia 2011 r. godz. 19.30 Miejsce:Duża Scena Centrum Sztuki Mościce Cena biletu: 10 zł Sprzedaż i informacje: Kasa CSM tel. 14 633 46 04 Foto: Jerzy Bardel
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie na to ciekawe przedstawienie. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl i mieć szczęście w losowaniu. Mail prosimy zatytułować "W Dzień Bożego Narodzenia". W mailu prosimy o podanie swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Na zgłoszenia czekamy do czwartku (włącznie). Wejściówki otrzymują Jerzy W. i Małgorzata K. Gratulujemy!
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A