Spektakl "Przyjazne dusze" (KONKURS)
access_time 2011-12-22 10:37:50
W piątek 30 grudnia w Tarnowskim Teatrze spektakl "Przyjazne dusze". Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania wejściówki na spektakl.
Pam Valentine PRZYJAZNE DUSZE 30 grudnia o godz. 18.00 Reżyseria: Edward Żentara Obsada: MARIUSZ SZAFORZ, JOLANTA JANUSZÓWNA, JERZY OGRODNICKI, PIOTR HUDZIAK, MONIKA WENTA-HUDZIAK, PATRYCJA SZWARC, gościnnie EWA MITOŃ Młodzi lokatorzy a zarazem świeżo poślubiona para - Mary i Simon, rozpoczynają wspólne życie. Dziewczyna jest w ciąży, jej mąż raczkuje jako twórca książek kryminalnych. I kiedy wydaje się, że w spokoju będą żyć w miłości rozwiązując napotykane problemy, zaczynają się problemy. Okazuje się przy tym, że dom - jak każdy angielski dom z tradycją - ma swoją historię wraz z poprzednimi mieszkańcami. Przyglądają się oni rozwojowi sytuacji, dostrzegając zarazem, że życie młodej pary przypomina ich własne. I to początek zgrabnej fabuły z aniołem jako gościem. Co stanie się dalej? Czy będą żyć długo i szczęśliwie? Kto im pomoże? Bilety na spektakl dostępne są również przez internet. www.ekobilet.pl/tarnowski-teatr. Kup bilet - zabierz znajomych lub rodzinę do teatru! Rezerwacje biletów - tel. 14 688 32 87
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl - Tarnowski Teatr przygotował konkurs z wejściówkami na spektakl "Przyjazne dusze". Do wygrania: - 3 jednoosobowe zaproszenia na spektakl prezentowany 30 grudnia o godz. 18.00. Każdy kto prześle na adres k.bogusz@teatr.tarnow.pl w terminie do 27 grudnia do godz. 15.00 swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W treści zgłoszenia należy także podać adres portalu (Tarnow.net.pl). Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o wygranej.
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A