Klub Malucha "Tęczowa Kraina"
access_time 2011-07-08 15:47:52
Po przyjściu dziecka na świat, wielu młodych rodziców chcących wrócić do pracy szuka sposobu na pogodzenie obowiązków zawodowych z zapewnieniem dziecku opieki i możliwości poprawnego rozwoju.


Rodzice szukają miejsca, gdzie mogą swoją pociechę zostawić pod dobrą opieką, gdzie dziecko spędzi czas bezpiecznie bawiąc się i poprzez tę zabawę będzie rozwijać swe zdolności poznawcze świata.

Z myślą o tych rodzicach i ich dzieciach powstał Klub Malucha "Tęczowa Kraina". Ta forma opieki nad dziećmi, znalazła już wielu zwolenników w większych miastach gdyż stanowi ciekawą alternatywę dla rodziców, którzy borykają się z odpowiedzią na pytanie "komu powierzyć opiekę nad dzieckiem?". Jest to miejsce gdzie dzieci bawią się i uczą jednocześnie. W domowej atmosferze mają szansę adaptować się w klubie i rozwijać swoje umiejętności społeczne poprzez zabawę w grupie rówieśniczej.

Aby nie tworzyć dwóch oddzielnych światów – domu i klubu – dziecko do klubu może zabrać swą ulubioną zabawkę i poprzez to łączyć to co w domu, z tym co w klubie. Oczywistym jest także to, iż nowe miejsce musi zostać poznane i zaakceptowane przez malucha, dlatego wszystkim Rodzicom proponujemy okres adaptacyjny, w którym przez 2-3 godziny dziennie mogą przebywać razem z dzieckiem w klubie poznając go i aklimatyzując się w nowym dla dziecka środowisku.

Klub oferuje:

  • całodniową opiekę nad dzieckiem
  • opiekę nad dzieckiem w ramach 50-cio godzinnego karnetu
  • opiekę doraźną w dni robocze
  • opiekę doraźną w weekendy
Szczegółowe informacje na www.klubmalucha-tarnow.pl

Serdecznie zapraszamy.

Klub Malucha "Tęczowa Kraina"
Barbara Malinowska-Fudala
ul. Rogoyskiego 15/2
33-100 Tarnów
tel. 507 573 374


Artykuł sponsorowany
Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A