Ropek i Rajski pod skrzydłami Azotów (FOTO)
access_time 2011-03-14 10:03:40
Azoty Tarnów podpisały umowę z dwójką wyśmienitych sportowców Edytą Ropek oraz Leszkiem Rajskim. Oboje zostali ambasadorami marki Azoty Tarnów. Od dzisiaj występują z logiem Azotów na strojach.


Podpisanie umowy z mistrzami wspinaczki i floretu jest konsekwencją przyjęcia przez Zarząd tarnowskiej spółki strategii działań na rzecz społeczności lokalnej.

Tarnowianka Edyta Ropek to niekwestionowana gwiazda sportu nie tylko polskiego i europejskiego, ale światowego. Wielokrotna mistrzyni Polski i Europy oraz wicemistrzyni świata we wspinaczce sportowej w tym roku uzyskała nominację w prestiżowym konkursie Travelery 2010 organizowanym przez National Geografic. Tarnowianin Leszek Rajski to wielokrotny – i obecny – mistrz Polski we florecie, finalista ostatnich mistrzostw Europy. Reprezentant Polski. Z dużymi szansami walczy o nominację na Olimpiadę w Londynie.

- Oboje łączy nie tylko najwyższy profesjonalizm, znakomite osiągnięcia, mistrzowski poziom, ale także i to, że są tarnowianami – mówił podczas podpisywania umów Jerzy Marciniak, prezes Zarządu Azotów Tarnów. – My realizując społeczną misję biznesu, działając na rzecz społeczności lokalnej chcemy wspierać takich właśnie sportowców.

- Dziękuję bardzo za dotychczasowe wsparcie głównemu Partnerowi Azotom Tarnów, który jest współautorem moich zeszłorocznych sukcesów - mówiła Edyta Ropek zawodniczka MKS Tarnovia. - Obiecuję walkę o dobre lokaty w tym sezonie, najważniejszą imprezą tego roku będą lipcowe mistrzostwa Świata w włoskim Arco, do których się przygotowuję - dodała.

Edyta Ropek dziękując prezesowi Jerzemu Marciniakowi za dotychczasową współpracę, przekazała pamiątkową statuetkę symbolizującą charakterystyczny chwyt wspinaczkowy z konkurencji na czas.

Zawodniczka wspierana przez marki Alpinus, Five Ten i Petzl przedstawiła również swój Team: trenera Sebastiana Dembickiego, drugiego trenera i managera Arkadiusza Kamińskiego oraz Artura Mietelskiego z obsługi technicznej (asekurant). Zaprezentowane zostały również oficjalne stroje zespołu, w których będzie występował w tym sezonie.


Prezentacja Edyty Ropek, sezon startowy 2011

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A