Wystawa BZ WBK Press Foto 2010 (FOTO)
access_time 2011-03-07 08:00:49
Do 28 marca 2011 r. w Galerii TCK można oglądać prace najlepszych polskich fotoreporterów, laureatów BZ WBK Press Foto 2010. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu wystawy.


Zapraszamy do Galerii Tarnowskiego Centrum Kultury na wystawę, która czynna jest od 3 do 28 marca 2011 roku, od poniedziałku do soboty w godz. 10.00-18.00. Bilet w cenie 3 zł i 2 zł ulgowy (grupy zorganizowane prosimy o rezerwacje terminu).

Wystawa ta, to kilkadziesiąt niezwykłych fotografii zebranych w jednym miejscu, będących niekiedy wynikiem zbiegu okoliczności, co podkreśla Darek Majewski w rozmowie z redaktorem Tomaszem Wojciukiem - Światobrazu.pl. „Nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć, czego będziesz świadkiem jutro. To jest nadzieja przede wszystkim dla fotografów newsowych i agencyjnych. Można zakładać, że już nigdy nic się nie zarobi, a tu bach – jako jedyny jesteś uczestnikiem czy obserwatorem niepowtarzalnego wydarzenia. Wyciągasz aparat, naciskasz spust migawki i twoje zdjęcia obiegają cały świat. W takich chwilach czujemy, że nasz profesjonalizm i szybkość nadal są bezcenne.  To jest w tym wszystkim najpiękniejsze.”

Foto: Jeremiasz Filip

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A