Kabaret Młodych Panów i SMILE wystąpią w Marzeniu
access_time 2011-03-02 11:26:43
13 marca 2011 o godz. 20:00 zapraszamy do Kina Marzenie na WIECZÓR KABARETOWY z udziałem SMILE i KABARETU MŁODYCH PANÓW, którzy przedstawią swoje najnowsze programy oraz najpopularniejsze skecze.

Bilety: 35 zł (przedsprzedaż od 25 lutego 2011), 50 zł (w dniu koncertu) do nabycia w Biurze Obsługi TCK (Tarnów, Rynek 5) oraz w Kinie „Marzenie” (Tarnów, Staszica 4).

Kabaret Smile - pochodzi z Lublina. Jest stosunkowo młody, ale już ma na koncie spore osiągnięcia. Został dostrzeżony na wielu przeglądach, podobał się publiczności w wielu miejscach. Członkowie grupy są młodzi, czarujący i przekomiczni. „Smajle” śmieją się z wielu rzeczy. Mówią, że skecze pisze samo życie. Ich numery opowiadają o sprawach przyziemnych, jak supermarket, reklama, szafa, ale także o wizycie u psychologa lub u dentysty. Często wchodzą w interakcję z publicznością, jak na przykład w skeczu „Orkiestra”, który wykonywany jest właściwie wyłącznie przez widzów.
Ich kolorem firmowym jest pomarańczowy, z którym rzadko się rozstają – pomarańczowe koszule, to ich znak rozpoznawczy. Są dopiero u progu kariery, ale pną się równo, więc bardzo prawdopodobne, że szybko wejdą na szczyt i zasilą grono największych polskich kabaretów.

KMP, czyli KABARET MŁODYCH PANÓW- 3/4 obecnego składu KMP (Robert Korólczyk, Bartek Demczuk, Mateusz "Banan" Banaszkiewicz) zaczynało swoją przygodę ze sceną od kabaretu "Dudu", który działał w latach 1998 - 2003, natomiast 1/4 (Łukasz "Kaczor" Kaczmarczyk) podstawy swojej wiedzy i doświadczenia zdobywał w kabarecie "Noł Nejm", który działa do dziś, chociaż w mocno zmienionym składzie. O KMP można powiedzieć, że zrodziło się z tęsknoty. Głównie tęsknoty Roberta, który po zakończeniu działalności "Dudu" wyemigrował, aż pod Wrocław i na kilka lat porzucił scenę. Serce jednak ciągnęło go i do Rybnika i do kabaretu. Wystarczyło kilka rozmów z Kaczorem, który tęsknił do jakiejś odmiany i z Bartkiem, który wciąż pamiętał, jak to jest "być w kabarecie", aby plany założenia nowej grupy nabrały realnych kształtów. W pierwszym składzie kabaretu, obok trójki doświadczonych "kabareciarzy" występował Szymon Tomecki - aktor jednego z rybnickich teatrów amatorskich, którego Kaczor wypatrzył na widowni podczas imprezy "Larma". Stanowisko technicznego grupa zaproponowała Piotrkowi Sobikowi, osobie od lat związanej z rybnickim środowiskiem kabaretowym. Pierwszy program KMP pod tytułem: "My na prawdę chcemy pracować" powstał w lecie 2004 r., a swoją premierę miał 7 października 2004 r. podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Po kilku modyfikacjach zdobył uznanie publiczności i jurorów festiwali i przeglądów kabaretowych w całej Polsce.W sierpniu 2005r. z kabaretem pożegnał się Szymon. Chociaż świetnie sprawdzał się na scenie, rozstanie było koniecznością. Jego miejsce, w ciągu zaledwie dwóch tygodni zajął Mateusz "Banan" Banaszkiewicz, związany wcześniej również z kabaretem "Dudu".

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A