Koncert The Natural Born Chillers ODWOŁANY
access_time 2011-03-03 17:49:32
Z przyczyn niezależnych od Organizatora i Artysty koncert The Natural Born Chillers, który miał odbyć się w Piwnicach TCK 4 marca 2011, zostaje przełożony na inny termin dogodny dla obu stron. Zakupione bilety można zwrócić w kasie TCK. Wydane na imprezę zaproszenia utrzymują swoją ważność.


Po fantastycznych występach na wielkich festiwalach muzycznych (Open'er - Gdynia, Coke Live Music Festival - Kraków), supporcie 30 Seconds To Mars (Warszawa) w ubiegłym roku, po sukcesie spektaklu "Samotność pól bawełnianych" oraz trasie promującej w USA i Kanadzie pora na koncert The NATURAL BORN CHILLERS w kameralnej piwnicy w Tarnowskim Centrum Kultury. Kto ich widział ten wie, że obcowanie z ich muzyką na żywo to niesamowite przeżycie, a tych którzy nie mieli tej okazji zapewniamy, że nie pożałują odwiedzając Piwnice TCK już 4 marca.

  Projekt muzyczny The Natural Born Chillers (NBC), z bogatym koncertowym repertuarem wkracza na polskie sceny – alternatywne i klubowe. Bo i takie jest ich brzmienie, łączace energetyczną i elektroniczną nutę z siłą żywych instrumentów i charyzmatycznych wokali. Koncert, przypomina dj-set, z porywającymi, dynamicznymi utworami NBC oraz świetnie zaaranżowanymi live-remixami klubowych hitow z najwyższej półki. Zespół z Osterdamu zaserwuje nam wybuchowy romans elektro z rock’n’rollem i punk rockiem. Fani Soulwax czy Justice powinni być conajmniej usatysfakcjonowani!

Skład:
Michal Lis 
Piotr Lis 
Maciej Matysiak 
Bartek Ignor 
Karol Bajdalski 
Asia Jackowiak

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w przedsprzedaży w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5. Początek koncertu o 20:00.
Konkurs odwołany z powodu zmiany terminu koncertu. Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenia na koncert The Natural Born Chillers.
Rozdamy je w drodze losowania. Wystarczy wysłać na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl swoje imię, nazwisko, telefon. W tytule maila należy koniecznie wpisać "NBC". Na zgłoszenia czekamy do 4 marca 2011 r. do godziny 12.00.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A