Arsenał w mieszkaniu 50-latka
access_time 2011-02-22 15:15:12
„Kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 50-letniego tarnowianina, który nielegalnie posiadał broń palną i amunicję. Przeczytaj pozostałe wpisy z Kroniki Policyjnej.


„Kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 50-letniego tarnowianina, który nielegalnie posiadał broń palną i amunicję. Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania policjanci ujawnili szkielet broni gazowej z lufą i bębnem nabojowym, 15 sztuk amunicji kal. 4.5 mm oraz 2 sztuki amunicji kal. 8 mm. Mężczyzna posiadał także 2.5 grama marihuany. Usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie zastosowała wobec niego policyjny dozór. Policjanci dotarli także do 50-letniego mężczyzny, u którego ujawniono kilkanaście sztuk przerobionych „ wiatrówek”- w całości lub w częściach oraz mieszkańca Dąbrowy Tarnowskiej, który posiadał od zatrzymanego tarnowianina przerobioną wiatrówkę. Za nielegalne posiadanie broni palnej grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.


Pozostałe informacje z Kroniki Policyjnej:

Wczoraj na ul. Starodąbrowskiej w Tarnowie 26-letni tarnowianin znieważył wulgaryzmami interweniujących wobec niego policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich.W sobotni wieczór na ul. Skowronków w Tarnowie doszło do rozboju. Dwóch sprawców zaatakowało 17-letniego tarnowianina. Uderzyli go w twarz rozcinając wargę i zabrali pieniądze w kwocie 120 złotych. Policjanci zatrzymali napastników. Dwaj 17-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Grozi im od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.Ostatnio w ręce policjantów wpadł także, zatrzymany przez pracowników ochrony jednego z marketów przy ul. Jana Pawła II w Tarnowie 37-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna wyniósł ze sklepu 4 kremy i 4 opakowania kawy, o łącznej wartości blisko 270 złotych.15 lutego w godzinach popołudniowych na ul. Wojtarowicza w Tarnowie policjanci z Komendy Miejskiej zatrzymali 22-latka, który posiadał przy sobie 0.96 grama amfetaminy i 28-latka, przy którym ujawniono 4,82 gramy amfetaminy. Obaj tarnowianie trafili do policyjnego aresztu.Nieznany sprawca ukradł ze sklepowej półki odtwarzacz Blu-ray o wartości 1000 złotych. Do kradzieży doszło w jednym z sieciowych sklepów ze sprzętem RTV przy ul. Szkotnik w Tarnowie. „Kryminalni” z komisariatu Tarnów-Centrum ustalili, że sprawcą czynu jest 37-letni tarnowianin. Mężczyzna został zatrzymany. Odzyskany odtwarzacz powrócił do właścicieli w stanie nieuszkodzonym.11 lutego wieczór na Nowym Świecie w Tarnowie policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie blisko 2 gramy amfetaminy. W toku przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli następne przeszło 2 gramy narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.9 lutego Policjanci z tarnowskiej komendy miejskiej zatrzymali wczoraj wieczorem na ul. Szujskiego w Tarnowie 20-letniego mieszkańca miasta, który przewoził w samochodzie blisko 2 gramy marihuany. Narkotyki znajdowały się w schowku Renault obok pasażera. Zatrzymany został także 18-letni pasażer, u którego w kieszeni kurtki policjanci ujawnili ponad 10 gramów marihuany. Obydwaj mężczyźni umieszczeni zostali w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.8 lutego na ul. Szkotnik w Tarnowie „kryminalni” z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali wczoraj w godzinach popołudniowych samochód marki Opel, należącego do 19-letniego mieszkańca Jelnej. Przy mężczyźnie ujawniono 2,16 grana marihuany. Pasażer, 18-letni mieszkaniec tej samej miejscowości posiadał przy sobie 1,95 grama marihuany i 3,15 grama amfetaminy.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A