Centrum Handlowe Max spełnia marzenia
access_time 2011-02-21 08:26:01
Już od najbliższego poniedziałku, 21 lutego, w Centrum Handlowym MAX, przy ul. Szkotnik 1 A w Tarnowie, rusza wielki konkurs pod hasłem „SPEŁNIMY TWOJE MARZENIE”.


Główną nagrodą w konkursie jest aż 5 000 złotych na realizację dowolnego marzenia.

- Wystarczy zrobić zakupy za min. 40 złotych w dowolnym sklepie w Centrum MAX, poza Carrefourem, wypełnić kupon otrzymany w kasie i wrzucić go do urny ustawionej na parterze MAXa. Każdy kupon to szansa na aż dwie nagrody. Poza wielkim finałem 8. kwietnia, w którym rozlosujemy nagrodę główną – 5 000 złotych, zostaną przeprowadzone aż 3 losowania z wieloma nagrodami dodatkowymi – zdradza Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Centrum MAX. - Każdy ma swoje małe i wielkie marzenia. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji i nagrodzie głównej, choć część z nich może się ziścić – dodaje.

W pierwszym okresie akcji, od 21 lutego do 4 marca zebrane kupony wezmą udział w losowaniu weekendu dla dwojga w ośrodku SPA w ośrodku Malinowy Zdrój, z pełnym pakietem zabiegów SPA oraz 3 kursy tańca towarzyskiego dla dwojga i 3 karnety na jazdę w tarnowskim ośrodku gokartowym, także dla dwojga.

Po tym okresie urna z kuponami zostanie zamknięta, ale dalej pozostanie w maxie, na oczach klientów. Kupony zebrane w ciągu kolejnych dwóch tygodni będą wrzucane do drugiej urny i wezmą udział w losowaniu bonów na zakupy o wartości 1000 i 500 złotych do salonów Monnari, Outhorn i Textil Market. Łącznie zostanie rozlosowanych 7 bonów.

Trzecia odsłona, czyli następne da tygodnie to trzecia urna i szansa na atrakcyjny sprzęt RTV – laptop, 3 konsole do gier oraz 3 zestawy kina domowego. Po trzecim losowaniu, które odbędzie się 1. kwietnia, zostanie ustawiona jedna duża urna, do której zostaną wsypane wszystkie kupony z trzech odsłon. Wszystkie kupony z losowań cząstkowych oraz te, które zostaną wrzucone przez klientów jeszcze w ciągu pierwszego tygodnia kwietnia wezmą udział w Wielkim Finale, czyli w losowaniu 5 000 złotych. Tym samym, każde zakupy i każdy kupon to szansa zarówno na nagrody dodatkowe, jak i wielką nagrodę główną.

- Przedstawiamy zatem naszym klientom możliwość wielu szans wygrania atrakcyjnych nagród, z nagroda główną na czele. Wszystkie losowania będę miały charakter jawny. Proszę zatem zarezerwować sobie czas 4 marca, 18 marca, 1 kwietnia oraz 8 kwietnia – kończy Tomczak.

Wszystkie losowania odbędą się o godzinie 17:30 w Centrum Handlowym MAX w Tarnowie.

Pełen regulamin konkursu w sklepach w CH MAX oraz na www.chmax.com.pl

W skrócie o co grać będą klienci Centrum MAX:
21.02 – 4.03 – weekend SPA all-inclusive dla dwojga, 3 kursy tańca, 3 karnety na gokarty dla dwojga

4.03 – 18.03 – 2 bony Monnari o wartości 1000 PLN każdy, 3 bony Outhorn o wartości 500 PLN każdy oraz 2 bony Textil Market o wartości 500 PLN każdy

18.03 – 1.04 – laptop, 3 konsole do gier PS3, 3 zestawy kina domowego

A 8.04 – WIELKI FINAŁ i 5000 PLN o wygrania

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A