Ile można zarobić na wyborach prezydenckich obstawiając u bukmacherów?
access_time 2010-11-04 15:59:50
Obecny prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała jest faworytem bukmacherów w nadchodzących wyborach samorządowych w tym mieście. Tarnów jest kolejnym miastem w województwie małopolskim, które pod lupę wzięli analitycy Tobet.com, którzy zajmują się polityką na szczeblu lokalnym.


Według nich największe szanse na wyborczą wygraną ma obecny prezydent Ryszard Ścigała (Tarnowianie, popierany przez Platformę Obywatelską). Kurs na jego zwycięstwo oszacowano na 1,45. Oznacza to, że za jedną postawioną złotówkę można zarobić na czysto 45 groszy.

Anna Czech - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości - uważana jest za najgroźniejszą konkurentkę urzędującego prezydenta. Kurs na jej wygraną oszacowano na 2,75.

Jakub Kwaśny - najmłodszy kandydat w wyborach na stanowisko szefa tarnowskiego samorządu. Zwycięstwo kandydata SLD oszacowano na kurs równy 4,00.

Najmniejsze szanse analitycy dają Stefanowi Dembowskiemu, biznesmenowi, który po kilkunastu latach spędzonych w USA wrócił do Polski. Za jedną postawioną złotówkę na Dembowskiego można zarobić, w przypadku jego wygranej, cztery złote na czysto (kurs 5,00).

Oto szanse poszczególnych kandydatów:
Ryszard Ścigała - 1,45
Anna Czech - 2,75
Jakub Kwaśny - 4,00
Stefan Dembowski - 5,00Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A