III Tarnowski Zlot Tuningowy
access_time 2010-08-16 18:55:57
To już trzecia edycja TZT, która odbędzie się 22 sierpnia na Błoniach (plac przy firmie Expert-Roczniak). Imprezę w tym roku poprowadzi prezenter Antyradia - Piotr Trzciński. Start o godzinie 11, a całość zakończona zostanie koncertem zespołu Mango Collective.

Wjazd uczestników na teren zlotu odbywać się będzie już od godziny 8.00 do 10.00. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną: info_ttt@interia.eu Poprawne zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, opis, numer rejestracyjny oraz trzy główne zdjęcia (przód-bok-tył) samochodu. Ewentualna możliwość zgłoszeń na miejscu w dniu imprezy. Organizatorzy nie pobierają opłat od uczestników za wjazd na teren zlotu i tym samym zastrzegają sobie prawo do selekcji w formie elektronicznej, a także zarówno przy wjeździe na zlot. Do dyspozycji uczestników i widzów będzie: catering, grill, chłodne napoje, piwo oraz restauracja i zaplecze sanitarne.

- Przewidzieliśmy wiele atrakcji – mówi Paweł Roczniak, właściciel Centrum - pomyśleliśmy o wszystkich, którzy odwiedzą wtedy naszą firmę. Nie będą się nudzić tak młodsi, jak i starsi.

Przewidziano konkursy:
- najniższe auto zlotu "Gleba" (mierzone w 3 punktach stałych),
- najgłośniejszy wydech (mierzony sprzętem diagnostycznym),
- Car Audio (pomiar dokonuje firma CCA),
- przeciąganie samochodu na czas,
- najładniejsze auto zlotu (podobne zasady jak WPP lecz niepunktowane),
- przetaczanie opony na czas (duzy gabaryt),
- najefektowniejsze wnętrze,
- najliczniejsza zaloga w samochodzie,
- konkurs palenia gumy.

Podczas Zlotu zaplanowane liczne atrakcje: pokaz stuntu, rozgrywki w paintball, pokaz palenia gumy oraz kontrolowany wybuch silnika. Całość uwieńczy koncert zespołu Mango Collective.

Link prowadzący do mapy ułatwiającej dotarcie na III Tarnowski Zlot Tuningowy


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A