Jedno podwójne zaproszenie na EastWest Rockers w TCK! (rozwiązanie konkursu)
access_time 2010-10-07 10:21:48
W czwartek 7 października w Piwnicach TCK wystąpi sound systemu wykonującego muzykę reggae/raggamuffin - EastWest Rockers. Początek koncertu o 19:00.

%%br%%
SZYBKI KONKURS!
W czwartek 7 października będzie można usłyszeć muzykę reggae/raggamuffin w TCK za sprawą koncertu East West Rockers. Z tej okazji mamy dla Was, drodzy czytelnicy, jedno podwójne zaproszenie na ten koncert.
Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres naszej redakcji: redakcja(małpa)tarnow.net.pl odpowiadając na pytanie: "Jaki tytuł nosi druga płyta zespołu EastWest Rockers?" i mieć szczęście w losowaniu. Mail prosimy zatytułować 'EastWest Rockers'. W mailu prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 6 października do godziny 23:59
Zaproszenie będzie do odbioru w dniu koncertu w siedzibie redakcji przy ulicy Granicznej 8A.

ROZWIĄZANIE KONKURSU!
Zaskoczeni ogromnym zainteresowaniem konkursem, informujemy, że w drodze losowania zwyciężczynią została Natalia Hadała. Gratulujemy! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i polecamy obserwować strony naszego portalu, ponieważ wkrótce pojawią się nowe konkursy. Kończąc, dołączamy osobne podziękowania dla Tarnowskiego Centrum Kultury za udostępnienie wejściówki, która była nagrodą w konkursie :) EastWest Rockers to ekipa, która w przeciągu ostatnich 6 lat podbiła serca miłośników jamajskich brzmień w Polsce. Od legendarnych imprez w Opolu w 2004, po występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach (Open'er 2007, CLMF 2007, Bielawa Reggae Dub Festiwal 2007/2008,Ostróda Reggae 2007/2008, Hip-Hop Kemp 2007/2008, Ethnic Session 2008)EastWestRockers wciąż zbiera najwyższe noty za żywiołowe koncerty łączące jamajski styl i polski klimat.
Pod koniec roku 2006 nakładem Karrot Kommando ukazał się debiutancki album EastWest Rockers „Ciężkie Czasy” prezentujący Cheebe, Grizzliego i Ras Lute na podkładach czołowych producentów z Polski i zagranicy. Lista ludzi zaangażowanych w produkcje tej płyty to właściwie who-is-who europejskiego reggae i dancehall - Pionear/Germaican Records i Ill Inspecta, YT i Sativa UK, JuniorBwoy, Big Family, House of Riddim, DJ Feel – X, Miód, Jr.Stress. Płyta odniosła sukces zarówno wśród fanów reggae, jak i ludzi nie związanych dotychczas z tą muzyką i kulturą.

W grudniu 2008 nakładem wydawnictwa Prosto ukazała się druga płyta EastWestRockers, album „Jedyna Broń”. Nagrania i mix miały miejsce w warszawskim studiu Contrabanda pod okiem ulubionego producenta wokalistów EastWest Rockers – Piotra Zabrodzkiego. Płytę zaszczycili swoją obecnością m.in. Grubson, Tomson, Junior Stress, Lilu, oraz jedna z najjaśniejszych postaci europejskiego hip-hopu Promoe ze szwedzkiej grupy Looptroop. 

Każdy z EWR aktywnie udziela się w innych projektach i wydawnictwach – Grizzlee po zakończeniu koncertowania z Jamalem, wraz ze swoim składem muzyków pracuję nad płytą. Ras Luta wraz z Pionearem i kubą1200 kończą solową płytą Luty, która ukaże się w połowie października. MC Cheeba i Jah Laptop (VJ), oprócz swojej ekipy, należą do Respecta Crew – największych promotorów muzyki ragga jungle w Polsce. Kuba1200 reprezentuje interesy EastWest, dba o brzmienie i selekcje płyt, pracuje też jako dźwiękowiec dla wielu koncertujących składów. Nawijacze EWR są też częstym gościem na płytach zaprzyjaźnionych wykonawców takich jak Junior Stress, Grubson, Maleo, Hemp Gru, Molesta, i wielu wielu innych.

Info: Organizatorzy  

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A