Konkurs wokalny „Barbie™ Talent Show” w Tarnowie
access_time 2010-09-30 15:08:07
W sobotę 9 października w Pałacu Młodzieży w Tarnowie odbędzie się casting „Barbie™ Talent Show”, organizowanych przez domy kultury w woj. małopolskim. Spośród wszystkich uczestniczek wyłonione zostaną trzy najlepiej śpiewające dziewczynki w wieku 3-10 lat. Zwyciężczynie przejdą szkolenie wokalne w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Utalentowane finalistki w listopadzie br. nagrają piosenkę konkursową „Bądź kim chcesz” i teledysk, który wyemitowany zostanie w telewizjach dziecięcych. Udział w konkursie jest bezpłatny.PIOSENKA KONKURSOWA:


lub->POBIERZBarbie Talent Show to ogólnopolski konkurs wspierający talenty muzyczne dzieci.
Zapraszamy dziewczynki wieku 3 – 10lat na casting organizowany w Pałacu Młodzieży w Tarnowie, który odbędzie się 9.10.2010 r. o godz: 10:00 w sali nr 52
Podczas castingu wszystkie dziewczynki wykonują piosenkę pt. „Bądź kim chcesz”. Jury wyłoni 3 najlepsze śpiewające dziewczynki, których nagrania zostaną przesłane do centralnego organizatora.Ideą programu „Barbie™ Talent Show” – Zostań gwiazdą Barbie™ jest promowanie młodych talentów i wspieranie realizacji dziecięcych marzeń. Castingi zostaną zorganizowane na terenie całego kraju, tak by mogły wziąć w nich udział mieszkanki zarówno wsi i małych miasteczek, jak i dużych miast wojewódzkich. Przesłuchania odbędą się w 500 placówkach, w domach kultury, szkołach podstawowych i przedszkolach, w terminie 01.09 – 17.10.2010. Wszystkie dzieci wykonają piosenkę „Bądź kim chcesz”, stworzoną specjalnie na potrzeby konkursu. Swoim przesłaniem kampania nawiązuje do linii lalek Barbie™ „I Can Be™ – Bądź kim chcesz”, które umożliwiają dziewczynkom wcielenie się w różne postaci i odgrywanie ról z dorosłego życia.

Chcemy dać dziewczynkom możliwość rzeczywistego sprawdzenia swoich talentów wokalnych, a rodzicom szanse odkrywania i rozwijania talentów ich pociech” – powiedział Przemysław Rosa z firmy Mattel. „Wierzymy, że dzięki tej akcji wiele dzieci zacznie rozwijać swoje zdolności oraz uwierzy, że marzenia się spełniają. Sam udział w naszym programie będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla uczestników oraz ich rodziców. Wygrana, czyli udział w nagraniu teledysku, pozwoli zwyciężczyniom poczuć się przez chwilę jak prawdziwe gwiazdy – dodał.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić udział dziecka do placówki organizującej casting lub pobrać piosenkę w wersji karaoke ze strony internetowej (www.BarbieTalentShow.pl) i przesłać zgłoszenie indywidualne. Konkursowa piosenka została także dołączona na płycie CD do wrześniowego wydania magazynu „Barbie™”. Na stronie www.BarbieTalentShow.pl znajduje się lista placówek, biorących udział w kampanii oraz regulamin castingu.

Finalistki zostaną wyłonione spośród uczestniczek castingów oraz zgłoszeń indywidualnych. Wszystkie nagrania zostaną przesłuchane przez jury, które wyłoni zwyciężczynie. W nagrodę młode artystki zaśpiewają piosenkę konkursową w teledysku zrealizowanym w profesjonalnym studiu nagrań. Finalistki w listopadzie wezmą także udział w szkoleniu wokalnym w warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej. Finałowy teledysk będzie można oglądać już na przełomie listopada i grudnia w telewizjach dziecięcych.

Udział w projekcie może być dla dziewczynek okazją, a może początkiem, rozwijania ich pasji i zainteresowań. Oczywiście nie znaczy to, że wszystkie uczestniczki konkursu powinny dążyć do zostania gwiazdami rocka. Jednak ważne jest, aby dawać dzieciom okazję do gromadzenia licznych i różnorodnych doświadczeń, uczestniczenia w nowych sytuacjach i aktywnościach. Mają wtedy szansę odnalezienia tej, która im najbardziej odpowiada. Nie gaśmy dziecięcych marzeń, nie podkreślajmy ich nierealności – wprost przeciwnie, kształtujmy przekonanie, że każdy może wpływać na swój los, że nasze życie zależy od nas, od naszych starań i wysiłków – powiedziała dr Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy, Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego.


Dokumenty do pobrania:
Zgoda rodziców
Tekst piosenki

Zgłoszenia przyjmuje sekretariat Pałacu Młodzieży lub koordynator castingu p. Jerzy Mach, sala 35 od godziny 15:00 – 19:00.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A