Samobójstwo w tarnowskim sądzie
access_time 2010-09-24 17:01:15
Wczesnym popołudniem doszło do tragedii w tarnowskim sądzie. 68-letni tarnowianin wyskoczył z okna na trzecim piętrze gmachu sądowego przy ul. Dąbrowskiego. Mimo reanimacji nie udało się go uratować.


Z informacji przekazanej przez rzecznika tarnowskiej prokuratury wynika, iż powodem targnięcia się na życie miała być niekorzystna dla ofiary decyzja Sądu, w toczącej się wcześniej sprawie cywilnej dotyczącej zapłaty zaległej należności. Sprawa wytoczona była z powództwa jednej z miejscowych spółdzielni mieszkaniowych.

Mieszkaniec Tarnowa wtargnął na salę rozpraw bez wezwania i oświadczył, że jest to ostatnia rozprawa obecnego na sali sędziego oraz radcy prawnego i że obaj trafią do więzienia. Ochrona nie zdążyła przybyć na czas. Mężczyzna usadowił się na oknie i w chwili, kiedy wezwana na miejsce straż pożarna rozkładała poduszkę powietrzną, mężczyzna skoczył na dziedziniec, który jest wyłożony kostką brukową. Mimo reanimacji nie udało się go uratować. Przyczyną śmierci były najprawdopodobniej obrażenia wewnętrzne.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A