W piątek nietypowy objazd ścieżek rowerowych
access_time 2010-08-31 15:06:44
Radny Rady Miejskiej, Robert Wardzała zaprasza tarnowskich cyklistów na objazd ścieżek rowerowych w naszym mieście. W akcji weźmie udział Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała wraz zespołem miejskich urzędników. Podczas tej akcji cykliści będą mogli osobiście przekazać władzom miasta uwagi dotyczące tras rowerowych. Początek w piątek o godzinie 12:00 na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Elektrycznej i Klikowskiej.


- W nawiązaniu do spotkania miłośników jednośladów na jednym z rond w Tarnowie, które odbyło się w ubiegłym tygodniu, oraz ich postulatów w sprawie ścieżek rowerowych, serdecznie zapraszam na nietypowy objazd najważniejszych tras dla cyklistów w naszym mieście - opisuje Robert Wardzała (na zdj. po prawej, podczas IV Tarnowskiej Motosoboty), radny Rady Miejskiej w Tarnowie.
- Do udziału w nim, na dwóch kółkach, zaprosiłem Prezydenta Miasta Tarnowa Ryszarda Ścigałę wraz zespołem miejskich urzędników, którzy chętnie przyjęli to wyzwanie. Zaproszenie to kieruję do wszystkich mieszkańców, miłośników rowerów oraz tych osób, które w miniony piątek, skierowały do władz miasta petycję w tej sprawie - dodaje radny.

Rekonesans odbędzie się w najbliższy piątek, 3 września, początek o godzinie 12.00 na skrzyżowaniu ulic Prymasa Wyszyńskiego, Elektryczna, Klikowska. Nad bezpieczeństwem uczestników będzie czuwał patrol tarnowskiej policji.

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A