Zginęła przejechana przez własne auto
access_time 2011-02-04 10:07:03
Wczoraj w Rzuchowej 67-letnia kobieta zginęła przejechana przez własny samochód, który zaczął się staczać z przydomowego podjazdu - czytamy w dzisiejszej Kronice Policyjnej.


Wczoraj w Rzuchowej kierujący Skodą Fabia 72-letni mieszkaniec Koszyc Małych, po zatrzymaniu się na wzniesieniu przydomowego podjazdu i zaciągnięciu hamulca ręcznego, opuścił wraz z żoną pojazd. Po chwili, obydwoje zauważyli, że auto zjeżdża w stronę garażu, więc podjęli próbę zatrzymania go. Znajdująca się za pojazdem 67-letnia kobieta przewróciła się i została przejechana przez samochód. Poniosła śmierć na miejscu.


Wyświetl większą mapę


Pozostałe informacje z Kroniki Policyjnej:

25-letni tarnowianin został zatrzymany po tym jak w kierowanym przez niego pojeździe marki Hyundai policjanci ujawnili 1,22 grama marihuany. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Wierzchosławicach.W środę późnym wieczorem na ul. Makuszyńskiego w Tarnowie policyjny partol zatrzymał 22-latka, który posiadał 8 działek marihuany o łącznej wadze blisko 5,5 grama. Młody tarnowianin pozostałą część nocy spędził w policyjnym areszcie.Policjanci z Wydziału dw z Przestępczością p-ko Mieniu komisariatu Tarnów-Centrum ustalili i zatrzymali sprawców uszkodzenia mienia do którego doszło w Skrzyszowie. Nieznani wówczas sprawcy, w rejonie budowy zatoczki autobusowej zniszczyli 10 worków z cementem i 2 palety kostki brukowej, rozrzucając materiały budowlane po okolicy. Część kostki wrzucona została do studzienki kanalizacyjnej, co spowodowało jej uszkodzenie. Dziś wiemy, ze do zdarzenia doszło w nocy końcem wakacji. Dwóch 17-latków oraz 18 i 19-latek, mieszkańcy Skrzyszowa wracając z jednego z lokali dokonało dewastacji, powodując starty w wysokości 700 złotych. Cała czwórka do wszystkiego się przyznała.Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 43-letniego mieszkańca Wróblowic i 42-letniego mieszkańca Dębiny Zakrzewskiej, którzy we wtorek ukradli z terenu zakładów przy ul. Kochanowskiego w Tarnowie ponad 2 tony złomu o wartości 1680 złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani kiedy próbowali sprzedać skradzione mienie w jednym z punktów skupu złomu.


Zobacz także:
Plac Kościuszki w Tarnowie pełen marihuany?

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A