"Wyśnione miłości" seans w kinie Marzenie (WYGRAJ BILET)
access_time 2010-12-09 09:55:37
Z cyklu CINEMARZENIE już w niedzielę 12 grudnia o godz. 15.00 seans "Wyśnione miłości", film o napiętych relacjach w młodzieńczym trójkącie miłosnym między Francisem, Marie i Nicolasem. Mamy jedno podwójne zaproszenie na film do rozdania.


Xavier Dolan, zaledwie dwudziestojednoletni reżyser z Montrealu, za swój debiutancki film Zabiłem swoją matkę zebrał dziesiątki nagród na całym świecie. W tym roku wrócił na festiwal w Cannes z najnowszym dziełem – Wyśnione miłości.

Na projekcję zapraszamy do kina Marzenie 12 grudnia o godz. 15:00. Po seansie w kawiarni kina odbędzie się spotkanie z konkursami. Wstęp 9 zł.

Film ten, to pełna energii i emocji opowieść o przyjaźni i miłości, rywalizacji i zdradzie. Bohaterowie, Francis i Marie, są dobrymi przyjaciółmi. Pewnej szalonej nocy spotykają Nicolasa, młodego chłopaka, który właśnie przyjechał do Montrealu. Od spotkania do spotkania, od jednej wspólnie spędzonej chwili do drugiej Francis i Marie stają się coraz bardziej zafascynowani nowym znajomym. Wkrótce zorientują się, że ich obsesja na jego punkcie zamienia się w miłosny pojedynek. Rywalizacja o względy i uczucie Nicolasa zagrozi ich przyjaźni, która jeszcze niedawno wydawała się niezniszczalna.

Podczas canneńskiego festiwalu krytycy gorąco przyjęli Wyśnione miłości.Emocje z Almodovara... styl Wong Kar-waia... - pisało IndieWire. Nowocześnie opowiedziana, zaskakująca opowieść o miłości... Jeden z najpiękniej nakręconych filmów festiwalu -zachwycał się dziennikarz First Showing, a wtórował mu Slant Magazine: Niewiarygodnie utalentowany młody reżyser, który genialnie potrafi pokazać niuanse i piękno uczuć.

Xavier Dolan zadebiutował w wieku czterech lat w serii telewizyjnych reklam dużego koncernu farmaceutycznego. Od tego czasu wystąpił w wielu filmach (J’en suis, La forteresse suspendue; Miroir d’été) i serialach telewizyjnych (Omertà, L’or). Ostatnio zagrał w kontrowersyjnym Martyrs. Skazani na strach Pascala Langiera. W maju 2009 roku jego reżyserski debiut, Zabiłem swoją matkę, został wybrany do sekcji Directors’ Fortnight 41-ego festiwalu w Cannes, na którym zdobył Prix Regard Jeune, Art Cinema Award, oraz Prix SACD. Film nadal pokazywany jest na festiwalach na całym świecie i zdobył już ponad 31 różnych nagród. Był też kanadyjskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film obcojęzyczny i dostał nominację do Cesara. Wyśnione miłości to drugi pełnometrażowy film fabularny Dolana.
Dla czytelników naszego Portalu mamy jedno podwójne zaproszenie na seans "Wyśnione miłości" w niedzielę 12 grudnia w kinie Marzenie. Rozdamy je poprzez portal społecznościowy Facebook. Aby wziąć udział w konkursie należy na swoim profilu dodać do ulubionych stronę Tarnow.net.pl na Facebook.com. Można to zrobić klikając w obrazek tej dłoni , następnie trzeba się zalogować do swojego konta i kliknąć "Lubię to" Tarnow.net.pl.

W piątek poprzez naszą tablicę facebookową zorganizujemy konkurs, gdzie do wygrania będzie bilet na seans "Wyśnionych miłości".

Dwa bilety na seans udało się zdobyć pani Aleksandrze Knadze - gratulujemy i informujemy, że już wkrótce kolejne konkursy poprzez Facebook.


Zobacz także inne aktualne konkursy na Tarnow.net.pl

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A