Nowe marki w Tarnowie
access_time 2010-05-05 14:48:26
Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów finalizuje kolejne umowy z atrakcyjnymi najemcami. Dla mieszkańców miasta i okolic to dobra informacja. Pojawią się bowiem nowe sklepy, jakich dotąd nie było i na zakupy do jakich tarnowianie zmuszeni byli jeździć do Krakowa, czy Rzeszowa.

Praktycznie każdy tydzień przynosi pakiet nowych umów. W ostatnich dniach kwietna podpisano kolejne. Między innymi z siecią LPP, która w Gemini Park Tarnów uruchomi salon Home&You. Będzie to pierwszy sklep tej marki w Tarnowie i okolicach. W Home&You oferowane są artykuły do wyposażania oraz dekoracji domu. Salon w Gemini Park Tarnów będzie liczył 212,3 m2 powierzchni.

Poza Home&You sieć LPP w Gemini Park Tarnów otworzy trzy inne swoje sklepy. Reserved znajdzie się na 733,4 m2 powierzchni. House, marka z sektora mody przeznaczona dla młodych osób, będzie liczyć 219 m2, Cropp, czyli sklep dla nastolatków, urządzony zostanie na 217 m2 powierzchni. – Bardzo cieszę się z podpisania umów z LPP – podkreśla Ewa Ściubidło, Commercial Manager z firmy BOIG Property Consulting, która odpowiada za komercjalizację Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. – Otwarcie butiku Home&You pozwoli rozszerzyć krąg klientów centrum o osoby interesujące się trendami w wyposażaniu i dekoracji wnętrz. Natomiast marki modowe należące do LPP wzmocnią ten sektor w naszym obiekcie.

Zobacz też: Gemini Park Tarnów - nowa galeria w Tarnowie będzie otwarta w tym roku (FOTO)


Info: Gemini Park Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A