Robert Wardzała apeluje do prawników
access_time 2010-06-21 12:34:32
W związku z powodzią, która w ostatnich tygodniach wielu ludziom zabrała dorobek niemal całego życia, organizowane są różnego rodzaju akcje mające na celu niesienie pomocy poszkodowanym przez żywioł. Rady Robert Wardzała apeluje także do prawników, aby wsparli powodzian. Prawnicy mają poszkodowanym szczególnie dużo do zaoferowania. "Wiedza, jaką posiadacie, dla wielu ofiar powodzi jest niemal bezcenna" - apeluje Radny.

Przytłoczeni rozmiarem tragedii ludzie często nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie w relacjach z ubezpieczycielami. Praca przy usuwaniu skutków powodzi nie pozwala wielu z nich zatroszczyć się o uzyskanie przygotowanej dla nich pomocy finansowej.

-Państwo jako prawnicy możecie im pomóc zarówno w dochodzeniu swoich praw przed ubezpieczycielami jak również w relacjach z instytucjami i urzędami udzielającymi wsparcia - wyjaśnia Robert Wardzała

Jako radny Rady Miejskiej w Tarnowie chciałbym Państwa prosić o współpracę. Sam deklaruję zorganizowanie tej akcji poprzez przygotowanie harmonogramu dyżurów w najbardziej poszkodowanych gminach po wcześniejszych konsultacjach z samorządowymi władzami. W razie potrzeby służę także transportem do punktu docelowego.

Proponuję niezwłoczne rozpoczęcie akcji, bo pomoc potrzebna jest natychmiast.


Robert Wardzała, radny Rady Miejskiej w Tarnowie
tel. 601 417 601
e-mail: rwardzala@gmail.com

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A