Elementy rusztowania wypadły z jadącego samochodu na idącą poboczem 13-letnią dziewczynkę
access_time 2010-06-16 14:13:51
Wczoraj w godzinach popołudniowych w Woli Rzędzińskiej doszło na drodze K1376 do wypadku. Z pojazdu Mercedes 208, kierowanego przez 38-letniego mieszkańca Rzuchowej, który przewoził na skrzyni ładunkowej elementy rusztowania doszło do wypięcia łańcucha, w wyniku czego na łuku drogi elementy te spadły z pojazdu raniąc pieszą, 13-letnią miejscową.

Dziewczyna doznała wstrząśnienie mózgu, uraz łokcia i podudzia. Trafiła do tarnowskiego szpitala, gdzie pozostała na dalsze leczenie. Kierujący pojazdem był trzeźwy.


Pozostałe informacje:

Na jednym z przystanków komunikacji miejskiej przy ul. Krakowskiej w Tarnowie znaleziono zmarłą 79-letnią kobietę. Wykonane na miejscu czynności wstępnie wykluczyły by do jej śmierci przyczyniło się działanie lub zaniechanie osób trzecich. Zwłoki mieszkanki miasta zabezpieczono do badania sekcyjnego. O zdarzeniu Policję poinformowało Pogotowie Ratunkowe.

Policjanci z komisariatu w Tuchowie zatrzymali 50-letnią mieszkankę Ryglic, podejrzaną o kradzież portfela z 610 złotymi. Do przestępstwa doszło w dniu wczorajszym w jednym ze sklepów przy ul. Podkarpackiej w Ryglicach. Kobieta przyznała się do czynu, skradzioną gotówkę odzyskano.


Info: KMP Tarnów

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A