„SYMFONIA SERC & ROCK’n’ROLL” - 20 luty
access_time 2010-02-19 18:25:38
20 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Gumniskiej 28 w Tarnowie odbędzie się wielki rockowy koncert „SYMFONIA SERC & ROCK’n’ROLL”, który będzie miał charakter charytatywny, a całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na działalność tarnowskiego koła Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany tarnowski TOTENTANZ oraz zaprzyjaźniony radomski CARRION zdobywający coraz liczniejszą grupę fanów. W koncercie wystąpią również: Dzika Kiszka, Anvision, Przystanek Mrówkowiec, JackKnife.

Zainteresowanie zespołów udziałem w koncercie było bardzo duże i niestety nie mogliśmy wszystkich zaprosić gdyż zwyczajnie zabrakłoby czasu - mówi Sebastian Mnich, perkusista TOTENTANZ, pomysłodawca koncertu - Impreza startuje o godzinie 16 i potrwa pewnie do 22, więc szykuje się niezły maraton muzyczny…

Organizatorami imprezy są: Tarnowskie Centrum Kultury, Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego – koło w Tarnowie oraz Radio RDN Małopolska.

Bardzo się cieszę, że dzięki dobrej woli ludzi, którym nieobojętny jest nasz los udaje się zorganizować taką imprezę - mówi Grzegorz Osucha Przewodniczący koła PTSR - Chcieliśmy serdecznie podziękować organizatorom, a więc TCK , Radiu RDN oraz wszystkim mecenasom i darczyńcom, bez których nie było by możliwe zorganizowanie tego przedsięwzięcia a szczególne podziękowania należą się osobie, która to wszystko zaanimował, Mojemu przyjacielowi Sebastianowi Mnichowi.

Dochód z koncertu Stowarzyszenie chce w całości przeznaczyć na swoją działalność. Organizacja otrzymała w tym roku dotację z Urzędu Miasta na rehabilitację, a wszelkie pozyskane dodatkowe środki wzmocnią na pewno te działania.

Koncert jest również elementem akcji prowadzonej przez PTSR pod nazwą Symfonia Serc mającej na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat choroby i przybliżenia problemów, z którymi chorzy muszą się zmagać, na co dzień.

Bilety w przedsprzedaży od 22 stycznia 2010 r. w cenie 20 zł. do nabycia w Biurze Obsługi TCK – Rynek 5, kasie kina Marzenie, ul. Staszica 4 oraz w sklepach muzycznych Sonic. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł. będą do nabycia w hali widowiskowo-sportowej, ul. Gumniska 28 na godzinę przed koncertem (od godz. 15:00).  

Głównym Partnerem koncertu jest Centrum Handlowe ŚWIT. Partnerzy: Asterias, CZAKRAM - Jacek Okoński, Info-Net S.C., Miejska Stacja Paliw MPETROL, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, Sonic, którzy wsparli ten szczytny cel.


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A