Walentynki z Żakiem
access_time 2010-02-13 08:15:40
Nadchodzą ostatki! W tym roku przygotowaliśmy dla Was walentynkowe imprezy w klubie Blue Max w Tarnowie oraz Exclusive w Dębnie. Jak zwykle dla słuchaczy Żaka nasze partnerskie kluby przygotowały zniżki oraz rabaty. Nie obejdzie się bez nagród :) zarówno w tarnowskim jak i dębińskim klubie do wygrania romantyczna kolacja w restauracji Bombaj Music. Zapraszamy do wspólnej zabawy!Blue Max:

WYDRUKUJ TO ZAPROSZENIE!!!(kliknij prawym przyciskiem myszy i użyj opcji "zapisz obrazek jako...") SŁUCHACZE Z ZAPROSZENIEM I KARTĄ SŁUCHACZA WCHODZĄ O 50% TANIEJ! ZAPROSZENIA BEDĄ ZBIERANE PRZY WEJŚCIU DO LOKALU I SPOŚRÓD NICH WYLOSUJEMY ZWYCIĘZCÓW NAGRODY! DO WYGRANIA DWA PODWÓJNE ZAPROSZENIA DO RESTAURACJI BOMBAY MUSIC NA ROMANTYCZNĄ KOLACJĘ WE DWOJE 14 LUTEGO 2010. KONKURS OBEJMUJE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW IMPREZY.
ZAPRASZAMY!!!!Club Exclusive:DLA SŁUCHACZY Z OKOLIC BRZESKA WSPÓLNIE Z CLUBEM EXCLUSIVE PRZYGOTOWALIŚMY WALENTYNKOWE OSTATKI. KAŻDY UCZESTNIK IMPREZY MA MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA ZAPROSZENIA NA ROMANTYCZNĄ KOLACJE WE DWOJE 14 LUTEGO W RESTAURACJI BOMBAY MUSIC. (Wystarczy wypełnić przy wejściu do lokalu formularz taki jak na zdjęciu).

UWAGA 20 WEJŚCIÓWEK DO ODEBRANIA W SEKRETARIACIE ŻAKA DO 12.02 g. 17:00.

ZAPRASZAMY!!!!


Info: Organizatorzy

Komentarze...
testststs 10,2,9,1,A